O nasPoznajmy się lepiej

Catering dietetyczny Fit My Day to połączenie innowacyjności, wysokiej jakości i profesjonalizmu. Wyszukane przepisy powstają dla Ciebie pod okiem dietetyków klinicznych oraz znakomitych kucharzy, którzy swoje doświadczenie zdobywali w najlepszych restauracjach w Polsce.

Gotujemy w najwyższym standardzie bezpieczeństwa i higieny w kuchni z certyfikatem ALLSAFE Bureau Veritas. Stawiamy na nowoczesność i dbamy o środowisko. Dowodem na to jest zwycięstwo w konkursie Lider Innowacji 2020.

Twój uśmiech to dla nas priorytet, dlatego możesz mieć pewność, że wkładamy całe swoje serca w przygotowanie najwyższej jakości diet.

Rozpocznij swoją fit przygodę z Fit My Day! :)

Wszystkie produkty są przygotowane w kuchni z certyfikatem higieny i bezpieczeństwa, zweryfikowanym przez Bureau Veritas

Zwycięzca konkursu w kategorii Energetyka niskoemisyjna

Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze - dowodem jest zwycięstwo w plebiscycie Zdrowej Marki Roku

Każdy kupiony przez Was posiłek wspiera konto fundacji Parasol Roztocza

Co wyróżnianasze diety?

Innowacyjność w komponowaniu.

Stawiamy zarówno na jakość produktów, jak i samą technikę przygotowania dań. Dzięki stosowanej przez nas metodzie sous-vide wyrazistość smaku oraz soczystość naszych mięs jest nieporównywalna z tradycyjnie przyrządzonymi potrawami.

W naszych dietach znajdziecie składniki takie jak rokitnik, miód roztoczański, grykę, topinambur, skorzonerę, pasternak czy parmezan z maślanki.

Poznajzespół Fit My Day

Fit My Day tworzą doświadczone i kreatywne osoby, mające pełną świadomość jak ważna jest dla Ciebie smaczna i zdrowa dieta.

Twoje zdrowie i zadowolenie jest dla nas najważniejsze dlatego, dajemy z siebie 200%, żeby przygotować dla Was najwyższej jakości diety.

Zobacz, kto za tym wszystkim stoi :)

Zobacz kto korzysta z diety Fit My Day

Sprawdźz kim współpracujemy

Zobacz w akcjiTeam Fit My Day

Sprawdź, jak pod okiem kucharzy światowej klasy👨🏻‍🍳 i wykwalifikowanych dietetyków klinicznych👩🏻‍💼, powstają dla Was przepyszne diety🥗🍲.
A wszystko to oczywiście w najwyższym standardzie higieny👌