Catering dietetyczny Żory

Catering Dietetyczny FitMyDay – zdrowy i pyszny posiłek dla Żor i okolic

Skorzystaj z cateringu dietetycznego FitMyDay i ciesz się pysznymi, zdrowymi i jakościowymi posiłkami bez wychodzenia z domu. Dieta pudełkowa dostarczana jest pod wskazany przez Ciebie adres w Żorach i okolicach. Działamy także na terenie całej Polski, dzięki czemu możesz cieszyć się zdrowymi posiłkami w dowolnym miejscu

Nasze menu dostosowane jest do różnych stylów życia – wybierz spośród diety wegetariańskiej, wegańskiej, dla sportowca, dziecka, ketogenicznej czy postu przerywanego. Dostępne są również diety dla osób z chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto czy nietolerancje pokarmowe (gluten, laktoza). Aby dostosować dawkę kaloryczną do Twoich potrzeb, możesz skorzystać z dostępnego w naszym serwisie kalkulatora kalorii

Oszczędność czasu i pieniędzy z FitMyDay

Nie musisz już tracić czasu na skomplikowane planowanie posiłków, liczenie kalorii i zakupy. FitMyDay zapewni Ci zdrową dietę, która nie nadwyręży Twojego budżetu. Wszystkie posiłki są gotowe do spożycia i przygotowywane są zgodnie z Twoimi preferencjami. Dzięki naszemu cateringowi dietetycznemu możesz zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. Cena jest uzależniona od ilości posiłków oraz rodzaju wybranej diety.

Jakość posiłków i usług cateringu dietetycznego FitMyDay

Wybierz usługę cateringu dietetycznego FitMyDay i ciesz się doskonałymi w smaku, zdrowymi i jakościowymi posiłkami. Nasze menu jest przygotowywane przez dietetyków klinicznych i wykorzystuje świeże produkty, dzięki czemu posiłki mają wysoką jakość. 

Wybierz naszą dietę

Szukasz zdrowego, smacznego i jakościowego cateringu dietetycznego w Żorach i okolicach? Wybierz FitMyDay i ciesz się zdrowymi posiłkami bez wychodzenia z domu. 

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta BISTRO – Restauracyjna jakość, zbilansowana przez dietetyków, codziennie pod Twoimi drzwiami i na twoim talerzu.
Wszystko to za sprawą odpowiednio wyselekcjonowanych dań, które znasz z kart najpopularniejszych restauracji.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta Z WYBOREM MENU

Masz ochotę na samodzielny wybór posiłków? Wybieraj z minimum 35 posiłków dziennie i jedz tylko to, co lubisz!

Wolisz wytrawne dania zamiast słodkich? Masz ochotę na wybór czy zmianę obiadu? A może zamiast śniadania chętnie zjesz kolację? Dowolnie modyfikuj swoje menu, tak jak w danym dniu Ci pasuje!

Dieta KETO* jest dietą ketogeniczną. Wysoka zawartość tłuszczu (75-80%!) to gwarant sytości. Dieta ta bazuje na wykorzystaniu tłuszczy (nie węglowodanów) jako głównego składnika energetycznego diety. Fantastycznie reguluje poziom insuliny i ochotę na słodycze. Składa się z 4 posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu i kolacji. Opiera się głównie na posiłkach mięsnych, rybnych i jajecznych z dodatkiem warzyw, czasem znajdziesz też w niej keto-słodkości 😉 Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal.
Rozkład makroskładników: T: 65-80%, B: 15-25%, W: 5-15%.

Dieta VEGE* jest dietą bez mięsa i ryb, ale zawierającą jaja i produkty mleczne (laktoowowegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.