Catering dietetyczny Zamość

Nareszcie zdrowe i smaczne posiłki w Zamościu - FitMyDay

Catering dietetyczny FitMyDay to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zjeść zdrowo i smacznie w Zamościu. Mamy w swojej ofercie bogaty wybór diet, dopasowanych do Twojego stylu i trybu życia. Dzięki temu masz pewność, że to, co jesz, jest zawsze dobrze zbilansowane i urozmaicone. Wszystkie posiłki są przygotowywane przez wykwalifikowanych dietetyków klinicznych, którzy dbają o to, aby każde danie było jakościowe i pyszne. Co więcej, oprócz dostarczania diety pudełkowej do Zamościa, FitMyDay działa także w ponad 3500 innych miast w Polsce.

Dieta pudełkowa - oszczędność czasu i pieniędzy

Catering dietetyczny FitMyDay to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają oszczędności czasu i pieniędzy. Dietę pudełkową można zamówić na tydzień, dwa lub na miesiąc, dzięki czemu nie musisz co rano wybierać posiłków. Co więcej, jest ona znacznie tańsza niż jedzenie na mieście, dzięki czemu jest idealną opcją dla osób, które chcą oszczędzić. Co więcej, FitMyDay oferuje szeroki wybór diet dopasowanych do Twojego stylu życia, a także diety specjalne dla osób z chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia lub nietolerancja laktozy.

Zdrowa dieta to dobre zdrowie

Catering dietetyczny FitMyDay to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zacząć zdrowo się odżywiać. Dzięki niemu możesz wybrać dietę dopasowaną do Twojego stylu życia – zarówno jeśli chodzi o jedzenie, jak i aktywność fizyczną. Diety są dostosowane do wegetarian, wegan, sportowców, dzieci i osób na diecie ketogenicznej lub poście przerywanym. Co więcej, posiłki są zawsze dobre, wysokojakościowe ii dopasowane do Twoich potrzeb. Jedzenie jest dostarczane pod wskazany adres, dzięki czemu nie musisz się niczym martwić. Wypróbuj FitMyDay już teraz i zacznij zdrowo się odżywiać!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta FIT* jest standardową dietą dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać. Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Sprawdzi się przy niskiej lub umiarkowanej aktywności fizycznej.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Dieta VEGE + FISH

Dieta VEGE + FISH* jest dietą bez mięsa, ale zawierającą jaja, produkty mleczne oraz ryby i owoce morza (semiwegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych od 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Dieta KETO* jest dietą ketogeniczną. Wysoka zawartość tłuszczu (75-80%!) to gwarant sytości. Dieta ta bazuje na wykorzystaniu tłuszczy (nie węglowodanów) jako głównego składnika energetycznego diety. Fantastycznie reguluje poziom insuliny i ochotę na słodycze. Składa się z 4 posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu i kolacji. Opiera się głównie na posiłkach mięsnych, rybnych i jajecznych z dodatkiem warzyw, czasem znajdziesz też w niej keto-słodkości 😉 Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal.
Rozkład makroskładników: T: 65-80%, B: 15-25%, W: 5-15%.

Dieta FODMAP, a dokładnie dieta low-FODMAP to sposób żywienia zawierający mało sacharydów, które fermentują. Mowa tutaj głównie o oligo-, di- i monosacharydach, jak również poliolach, w których jest jak najmniej węglowodanów, w tym głównie cukrów prostych.

Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-20%,T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.