Catering dietetyczny Zamość

Nareszcie zdrowe i smaczne posiłki w Zamościu - FitMyDay

Catering dietetyczny FitMyDay to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zjeść zdrowo i smacznie w Zamościu. Mamy w swojej ofercie bogaty wybór diet, dopasowanych do Twojego stylu i trybu życia. Dzięki temu masz pewność, że to, co jesz, jest zawsze dobrze zbilansowane i urozmaicone. Wszystkie posiłki są przygotowywane przez wykwalifikowanych dietetyków klinicznych, którzy dbają o to, aby każde danie było jakościowe i pyszne. Co więcej, oprócz dostarczania diety pudełkowej do Zamościa, FitMyDay działa także w ponad 3500 innych miast w Polsce.

Dieta pudełkowa - oszczędność czasu i pieniędzy

Catering dietetyczny FitMyDay to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają oszczędności czasu i pieniędzy. Dietę pudełkową można zamówić na tydzień, dwa lub na miesiąc, dzięki czemu nie musisz co rano wybierać posiłków. Co więcej, jest ona znacznie tańsza niż jedzenie na mieście, dzięki czemu jest idealną opcją dla osób, które chcą oszczędzić. Co więcej, FitMyDay oferuje szeroki wybór diet dopasowanych do Twojego stylu życia, a także diety specjalne dla osób z chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia lub nietolerancja laktozy.

Zdrowa dieta to dobre zdrowie

Catering dietetyczny FitMyDay to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zacząć zdrowo się odżywiać. Dzięki niemu możesz wybrać dietę dopasowaną do Twojego stylu życia – zarówno jeśli chodzi o jedzenie, jak i aktywność fizyczną. Diety są dostosowane do wegetarian, wegan, sportowców, dzieci i osób na diecie ketogenicznej lub poście przerywanym. Co więcej, posiłki są zawsze dobre, wysokojakościowe ii dopasowane do Twoich potrzeb. Jedzenie jest dostarczane pod wskazany adres, dzięki czemu nie musisz się niczym martwić. Wypróbuj FitMyDay już teraz i zacznij zdrowo się odżywiać!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta - RESTAURANT

Dieta Restaurant to kuchnie świata, najwyższa jakość i produkty z górnej półki, a to wszystko zbilansowane przez naszych dietetyków. Smaczniej być nie może!

Rozkład makroskładników: W: 50-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta WEGAN jest dietą wegańską, bez produktów pochodzenia zwierzęcego.
100% roślin - bez utraty smaku!
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-40%

Dieta INTERMITTENT FASTING

Dieta INTERMITTENT FASTING* jest dietą dla osób stosujących post przerywany. Otrzymujesz 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolację) do spożycia w ciągu okna żywieniowego. Stosowanie okresowych postów naprzemiennie z oknami żywieniowymi pozwala szybko osiągnąć hollywoodzkie efekty. Podczas okresu postu możesz pić niesłodzone napoje.
Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%

Dieta ENJOY to idealnie zbilansowane menu w pięciu posiłkach, codziennie w Twoim domu!
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.