Catering dietetyczny Wrocław

Dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego FitMyDay we Wrocławiu?

FitMyDay to usługa cateringowa, która oferuje dostarczanie zbilansowanych i smacznych dań prosto do Twojego domu lub biura. Nasza oferta jest idealna dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać, ale nie mają czasu na przygotowywanie posiłków. Oferujemy diety pudełkowe w ponad 3500 polskich miast, w tym również we Wrocławiu i okolicach. Dzięki naszej usłudze możesz cieszyć się zdrowymi posiłkami bez konieczności spędzania godzin w kuchni. 

Zalety diety pudełkowej FitMyDay we Wrocławiu

Dieta pudełkowa FitMyDay to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać, ale nie mają czasu na przygotowywanie posiłków. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór dań dopasowanych do Twoich potrzeb i stylu życia – mamy coś i dla wegetarianina i dla aktywnego sportowca. Oferujemy także specjalne diety dla dzieci oraz osób z chorobami takimi jak cukrzyca, insulinooporność, celiakia czy Hashimoto. Dzięki naszej usłudze możesz cieszyć się smacznymi i zdrowymi posiłkami bez konieczności spędzania godzin w kuchni. 

Oszczędność czasu i pieniędzy dzięki cateringowi dietetycznemu FitMyDay we Wrocławiu

Korzystanie z cateringu dietetycznego FitMyDay to oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz przejmować się robieniem zakupów spożywczych czy gotowaniem – my przygotujemy i dostarczymy Ci smaczne i zdrowe posiłki prosto do Twojego domu lub biura. Ponadto nasza oferta jest bardzo atrakcyjna cenowo – możesz skorzystać ze specjalnych promocji i rabatów oraz ustalić indywidualny plan żywienia dopasowany do Twoich potrzeb i budżetu. 

Wybierz diety od nas!

Jeśli szukasz sposobu na zdrowe odżywianie bez tracenia czasu na gotowanie i robienie zakupów spożywczych – skorzystaj z usługi cateringu dietetycznego FitMyDay we Wrocławiu! Przekonaj się sam, jak proste może być dobre i zdrowe odżywianie!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta - RESTAURANT

Dieta Restaurant to kuchnie świata, najwyższa jakość i produkty z górnej półki, a to wszystko zbilansowane przez naszych dietetyków. Smaczniej być nie może!

Rozkład makroskładników: W: 50-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta FIT* jest standardową dietą dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać. Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Sprawdzi się przy niskiej lub umiarkowanej aktywności fizycznej.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

NOWOŚĆ
Dieta COSMO - stworzona z myślą o kobiecej energii.

Lekka i pełna kolorów dieta z dużą ilością owoców i warzyw w formie: smoothie, sałatek oraz wegetariańskich przekąsek. Pamiętając o "tych" dniach - w menu pojawia się minimum jeden posiłek na słodko - oczywiście w wersji fit.

Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-20%,T: 25-35%

Dieta HYPO HASHIMOTO

Dieta przeciwzapalna dla osób zmagających się z chorobami tarczycy.
Postaw na zdrowie bez rezygnacji ze smaku!
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.