Catering dietetyczny Wałbrzych

Catering dietetyczny FitMyDay dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic

Catering dietetyczny FitMyDay oferuje diety pudełkowe dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic oraz ponad 3500 miast w Polsce. W naszej ofercie znajdziesz catering dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie. Stawiamy na jakość i smaczne posiłki, dzięki którym zyskasz energię i lepsze samopoczucie. Gwarantujemy, że nasze dania będą doskonałe w smaku, ponieważ zawierają tylko najlepszej jakości produkty. Każda dieta jest przygotowywana przez dietetyków klinicznych, a my zapewniamy dostawę do domu, biura lub pod dowolny wskazany adres.

Oszczędność czasu i wygoda dostawy

Korzystanie z naszego cateringu dietetycznego to oszczędność czasu i wygodna dostawa. Przygotowujemy dla Ciebie dania zgodne z Twoimi preferencjami żywieniowymi. Wybierz spośród dostępnych diet: wegetariańskiej, wegańskiej, sportowej, dziecięcej, ketogenicznej, postu przerywanego, cukrzycowej, dla osób z insulinoopornością, Hashimoto, celiakią i nietolerancją laktozy. Dzięki naszemu kalkulatorowi kalorii możesz wybrać dietę z odpowiednią kalorycznością. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym dietom pudełkowym odczujesz różnicę w spożywanych posiłkach i Twoim samopoczuciu.

Wybierz dopasowaną dietę pudełkową i ciesz się doskonałym smakiem

Dieta pudełkowa to idealny sposób na zdrowy i smaczny catering. Nasza oferta obejmuje także wybór menu, dzięki któremu możesz stworzyć własny plan dietetyczny. Możesz wybrać posiłki w zależności od preferencji żywieniowych i upodobań smakowych. Wszystkie posiłki zawierają najlepszej jakości produkty, a my zapewniamy, że będą one pyszne. Skorzystaj z naszej oferty cateringu dietetycznego i ciesz się doskonałym smakiem posiłków, które dostarczamy do Wałbrzycha i okolic. Dieta pudełkowa pomoże Ci żyć zdrowiej i cieszyć się pełnią życia! 

Wybierz najlepiej!

Jeśli szukasz zdrowego cateringu dietetycznego, który zaspokoi Twoje potrzeby żywieniowe i zapewni Ci pyszne posiłki, skorzystaj z cateringu FitMyDay. Zapewniamy dostawę do domu, biura lub pod dowolny adres w Wałbrzychu i okolicach, a także w ponad 3500 miast w Polsce. Wybierz odpowiednią dla siebie dietę i ciesz się doskonałymi posiłkami! Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta VEGE* jest dietą bez mięsa i ryb, ale zawierającą jaja i produkty mleczne (laktoowowegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Dieta FIT & DRY* Nie zawiera słodkich posiłków. Idealna dla osób, które wolą wytrawne dania lub ze względów zdrowotnych (np. cukrzyca) ograniczają słodkości. W zależności od wybranej kaloryczności pozwoli zredukować masę ciała, zbudować tkankę mięśniową lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Dieta FODMAP, a dokładnie dieta low-FODMAP to sposób żywienia zawierający mało sacharydów, które fermentują. Mowa tutaj głównie o oligo-, di- i monosacharydach, jak również poliolach, w których jest jak najmniej węglowodanów, w tym głównie cukrów prostych.

Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-20%,T: 25-35%

Dieta VEGE + FISH

Dieta VEGE + FISH* jest dietą bez mięsa, ale zawierającą jaja, produkty mleczne oraz ryby i owoce morza (semiwegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych od 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.