Catering dietetyczny Wałbrzych

Catering dietetyczny FitMyDay dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic

Catering dietetyczny FitMyDay oferuje diety pudełkowe dla mieszkańców Wałbrzycha i okolic oraz ponad 3500 miast w Polsce. W naszej ofercie znajdziesz catering dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie. Stawiamy na jakość i smaczne posiłki, dzięki którym zyskasz energię i lepsze samopoczucie. Gwarantujemy, że nasze dania będą doskonałe w smaku, ponieważ zawierają tylko najlepszej jakości produkty. Każda dieta jest przygotowywana przez dietetyków klinicznych, a my zapewniamy dostawę do domu, biura lub pod dowolny wskazany adres.

Oszczędność czasu i wygoda dostawy

Korzystanie z naszego cateringu dietetycznego to oszczędność czasu i wygodna dostawa. Przygotowujemy dla Ciebie dania zgodne z Twoimi preferencjami żywieniowymi. Wybierz spośród dostępnych diet: wegetariańskiej, wegańskiej, sportowej, dziecięcej, ketogenicznej, postu przerywanego, cukrzycowej, dla osób z insulinoopornością, Hashimoto, celiakią i nietolerancją laktozy. Dzięki naszemu kalkulatorowi kalorii możesz wybrać dietę z odpowiednią kalorycznością. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym dietom pudełkowym odczujesz różnicę w spożywanych posiłkach i Twoim samopoczuciu.

Wybierz dopasowaną dietę pudełkową i ciesz się doskonałym smakiem

Dieta pudełkowa to idealny sposób na zdrowy i smaczny catering. Nasza oferta obejmuje także wybór menu, dzięki któremu możesz stworzyć własny plan dietetyczny. Możesz wybrać posiłki w zależności od preferencji żywieniowych i upodobań smakowych. Wszystkie posiłki zawierają najlepszej jakości produkty, a my zapewniamy, że będą one pyszne. Skorzystaj z naszej oferty cateringu dietetycznego i ciesz się doskonałym smakiem posiłków, które dostarczamy do Wałbrzycha i okolic. Dieta pudełkowa pomoże Ci żyć zdrowiej i cieszyć się pełnią życia! 

Wybierz najlepiej!

Jeśli szukasz zdrowego cateringu dietetycznego, który zaspokoi Twoje potrzeby żywieniowe i zapewni Ci pyszne posiłki, skorzystaj z cateringu FitMyDay. Zapewniamy dostawę do domu, biura lub pod dowolny adres w Wałbrzychu i okolicach, a także w ponad 3500 miast w Polsce. Wybierz odpowiednią dla siebie dietę i ciesz się doskonałymi posiłkami! Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

NOWOŚĆ
Dieta COSMO - stworzona z myślą o kobiecej energii.

Lekka i pełna kolorów dieta z dużą ilością owoców i warzyw w formie: smoothie, sałatek oraz wegetariańskich przekąsek. Pamiętając o "tych" dniach - w menu pojawia się minimum jeden posiłek na słodko - oczywiście w wersji fit.

Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-20%,T: 25-35%

Dieta dla dzieci to pięć zbilansowanych posiłków na cały dzień! Są one skomponowane z produktów zawierających wszystkie składniki potrzebne do prawidłowego rozwoju młodego organizmu. W zależności od wybranej kaloryczności dieta umożliwi zdrowe odżywianie lub redukcję masy ciała.

Bez dodatku cukru, nadmiaru soli, konserwantów czy wzmacniaczy smaku. Sprawdzi się na talerzach zarówno kilkuletnich dzieci, jak i kilkunastoletniej młodzieży. Każde danie jest zdrowe, dietetyczne, a przede wszystkim smaczne.

Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%.

Dieta NO LACTOSE & LESS GLUTEN

Nowa wariacja naszego najpyszniejszego FIT menu.
Dla tych, którzy nie lubią się z glutenem i laktozą. A powodów tej antypatii może być wiele: nietolerancje, alergie czy choroby autoimmunologiczne, np. Hashimoto.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta BISTRO – Restauracyjna jakość, zbilansowana przez dietetyków, codziennie pod Twoimi drzwiami i na twoim talerzu.
Wszystko to za sprawą odpowiednio wyselekcjonowanych dań, które znasz z kart najpopularniejszych restauracji.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.