Catering dietetyczny Trzebnica

FitMyDay – catering dietetyczny w Trzebnicy i okolicach

FitMyDay to dietetyczny catering w Trzebnicy i okolicach. Dostarczamy diety pudełkowe, które są wygodne i oszczędzają czas. U nas możesz zamówić dania opracowywane przez dietetyków klinicznych, więc masz pewność, że są one zdrowe i odpowiednio zbilansowane. Dostarczamy posiłki do domu i biura, na każdy adres w Trzebnicy i okolicach, a także w ponad 3500 innych miast w Polsce. 

Dania w ramach diety pudełkowej od FitMyDay są świeże i smaczne. Posiłki zawierają zawsze najlepszej jakości produkty. Oferujemy szeroki wybór różnych dań, dzięki czemu wybierzesz te, które najbardziej Ci odpowiadają. Możesz również skorzystać z naszego kalkulatora kalorii, aby ustawić odpowiednią kaloryczność diety. 

Diety dopasowane do Twojego stylu życia

U nas możesz zamówić catering dietetyczny, który jest dopasowany do Twojego stylu życia. Oferujemy diety dla wegetarian, wegan, sportowców, dzieci oraz osób z różnego rodzaju chorobami (cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia i nietolerancja laktozy). Nasze diety są wysokojakościowe i doskonałe w smaku. Możesz mieć pewność, że u nas dostaniesz dania jak w restauracjach. 

Sprawdź nasze diety pudełkowe i ciesz się jedzeniem

Jeśli szukasz sprawdzonej usługi cateringowej w Trzebnicy lub okolicach, to odpowiedzią jest FitMyDay. Mamy szeroki wybór posiłków, więc będziesz mógł wybrać coś, co Ci odpowiada. Skorzystaj z naszych diet pudełkowych i ciesz się smacznym jedzeniem każdego dnia. 

Sprawdź naszą ofertę!

Dzięki nam mieszkańcy Trzebnicy i okolic jedzą zdrowo! Sprawdź FitMyDay i wybierz posiłki dopasowane do Twojego stylu życia. Zamów teraz i ciesz się zdrowym jedzeniem bez wychodzenia z domu.

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta VEGE* jest dietą bez mięsa i ryb, ale zawierającą jaja i produkty mleczne (laktoowowegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Dieta FIT & DRY* Nie zawiera słodkich posiłków. Idealna dla osób, które wolą wytrawne dania lub ze względów zdrowotnych (np. cukrzyca) ograniczają słodkości. W zależności od wybranej kaloryczności pozwoli zredukować masę ciała, zbudować tkankę mięśniową lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Dieta FODMAP, a dokładnie dieta low-FODMAP to sposób żywienia zawierający mało sacharydów, które fermentują. Mowa tutaj głównie o oligo-, di- i monosacharydach, jak również poliolach, w których jest jak najmniej węglowodanów, w tym głównie cukrów prostych.

Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-20%,T: 25-35%

Dieta LOW CARB to sposób odżywiania, polegający na ograniczeniu spożycia węglowodanów. W zamian w diecie zwiększa się podaż białka i tłuszczów.
Dieta Low Carb jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą schudnąć lub ograniczyć spożycie węglowodanów.

Rozkład makroskładników: W: 15%, B: 20%, T: 65%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.