Catering dietetyczny Toruń

Najlepszym wyborem dla osób z Torunia jest catering dietetyczny FitMyDay!

FitMyDay to usługa cateringowa, która dostarcza wysokojakościowe i smaczne dania podane prosto do Twojego domu, biura lub pod dowolny wskazany adres. Oferujemy diety pudełkowe dostosowane do Twoich potrzeb, zawsze przygotowywane ze świeżych produktów. 

Dostarczamy naszym klientom diety pudełkowe w Toruniu i okolicach oraz w ponad 3500 innych miast w całej Polsce. Posiłki są przygotowywane przez dietetyków klinicznych, a kalkulator kalorii pozwala wybrać odpowiednią kaloryczność diety, i dopasować ją do Twojego stylu życia i potrzeb. Oferta obejmuje różnego rodzaju diety, takie jak: wegetariańskie, wegańskie, dla sportowców, dzieci, ketogeniczne, posty przerywane i wiele innych. 

Nasza oferta jest również skierowana do osób z chorobami, takimi jak: cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia i nietolerancja laktozy. Dla każdego mamy odpowiednie diety pudełkowe, które będą nie tylko pyszne, ale również zdrowe. Dzięki FitMyDay możesz zaoszczędzić czas i zapomnieć o wymyślaniu, co zjeść na kolejny dzień.

Korzystaj z naszej oferty i zamawiaj catering dietetyczny z FitMyDay!

Jesteśmy odpowiedzialni za to, co jesz i chcemy, abyś mógł cieszyć się dobrym, zdrowym i odpowiednio skomponowanym jedzeniem. Dzięki FitMyDay możesz korzystać z wyboru menu i dostawy prosto do Twojego domu, biura lub pod inny, dowolny adres. 

Za każdym razem gwarantujemy wyższą jakość posiłków i świeżość składników. Nasze dania są zawsze smaczne, zdrowe i dopasowane do Twoich potrzeb. Przekonaj się, jak łatwo i szybko można osiągnąć zdrowy styl życia. Zamów diety pudełkowe z FitMyDay już dziś!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta NO LACTOSE & LESS GLUTEN

Nowa wariacja naszego najpyszniejszego FIT menu.
Dla tych, którzy nie lubią się z glutenem i laktozą. A powodów tej antypatii może być wiele: nietolerancje, alergie czy choroby autoimmunologiczne, np. Hashimoto.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta LOW CARB to sposób odżywiania, polegający na ograniczeniu spożycia węglowodanów. W zamian w diecie zwiększa się podaż białka i tłuszczów.
Dieta Low Carb jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą schudnąć lub ograniczyć spożycie węglowodanów.

Rozkład makroskładników: W: 15%, B: 20%, T: 65%

Dieta WEGAN jest dietą wegańską, bez produktów pochodzenia zwierzęcego.
100% roślin - bez utraty smaku!
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-40%

Dieta INTERMITTENT FASTING

Dieta INTERMITTENT FASTING* jest dietą dla osób stosujących post przerywany. Otrzymujesz 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolację) do spożycia w ciągu okna żywieniowego. Stosowanie okresowych postów naprzemiennie z oknami żywieniowymi pozwala szybko osiągnąć hollywoodzkie efekty. Podczas okresu postu możesz pić niesłodzone napoje.
Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.