Catering dietetyczny Tomaszów Lubelski

Dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego FitMyDay w Tomaszowie Lubelskim?

Jeśli mieszkasz w Tomaszowie Lubelskim i szukasz sposobu na zdrowe i smaczne posiłki, to catering dietetyczny FitMyDay jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Nasza firma oferuje diety pudełkowe dopasowane do Twojego stylu życia oraz ewentualnych chorób, które Cię dotykają. Dostarczamy nasze pudełka do ponad 3500 miast w Polsce, w tym również do Tomaszowa Lubelskiego i jego okolic. 

Wysokiej jakości potrawy dopasowane do Ciebie

Dieta pudełkowa to oszczędność czasu i pieniędzy. Z nią nie musisz przejmować się planowaniem posiłków, robieniem zakupów czy gotowaniem. Wystarczy, że zamówisz u nas catering dietetyczny, a my dostarczymy Ci jedzenie prosto pod drzwi. Wszystkie potrawy są przygotowane ze świeżych produktów i starannie skomponowane tak, aby dostarczać Ci odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych. Możesz wybrać spośród kilku opcji: wegetariańskiej, wegańskiej, sportowej, dziecięcej, keto lub postu przerywanego. Co więcej, jeśli chorujesz na cukrzycę, insulinooporność, celiakię, Hashimoto lub masz nietolerancje pokarmowe – także znajdziesz u nas dietę dla siebie. 

Zamów swoją dietę już dziś

Jeśli chcesz zacząć zdrowo się odżywiać bez tracenia czasu na gotowanie i planowanie posiłków – skorzystaj z usługi cateringu dietetycznego FitMyDay w Tomaszowie Lubelskim! Z nami będzie to proste i smaczne! Zamów już teraz na fitmyday.pl!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta YOUNG

Dieta dla dzieci to pięć zbilansowanych posiłków na cały dzień! Są one skomponowane z produktów zawierających wszystkie składniki potrzebne do prawidłowego rozwoju młodego organizmu. W zależności od wybranej kaloryczności dieta umożliwi zdrowe odżywianie lub redukcję masy ciała.

Bez dodatku cukru, nadmiaru soli, konserwantów czy wzmacniaczy smaku. Sprawdzi się na talerzach zarówno kilkuletnich dzieci, jak i kilkunastoletniej młodzieży. Każde danie jest zdrowe, dietetyczne, a przede wszystkim smaczne.

Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%.

Dieta VEGE + FISH

Dieta VEGE + FISH* jest dietą bez mięsa, ale zawierającą jaja, produkty mleczne oraz ryby i owoce morza (semiwegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych od 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Dieta - FIT OFFICE BOX VEGE

Dieta FIT OFFICE BOX VEGE to nasz najbardziej elastyczny wariant diety w wersji (laktoowo)wegetariańskiej - menu bez mięsa i ryb, ale zawierające jaja i produkty mleczne.
Idealny dla osób, które chcą odżywiać się zdrowo i zjeść jeden z posiłków, np. na mieście czy w biurze.
Jeśli masz zbyt mało czasu na gotowanie, a lubisz spędzać czas w kuchni, ta dieta będzie idealna także dla Ciebie - możesz przygotować samodzielnie dodatkowy posiłek.

Dieta FIT* jest standardową dietą dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać. Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Sprawdzi się przy niskiej lub umiarkowanej aktywności fizycznej.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.