Catering dietetyczny Tarnowskie Góry

Oszczędność czasu i dopasowane diety do stylu życia – jak FitMyDay może Ci w tym pomóc?

FitMyDay to zaawansowana usługa cateringowa, która oferuje gotowe diety pudełkowe dostarczane do domu, biura lub pod dowolny podany adres. Oferujemy diety dopasowane do stylu życia. Wegetarianin, weganin, sportowiec, a nawet dziecko znajdą u nas coś ciekawego. Mamy też dietę keto czy post przerywany – wszystkie zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Nasze diety pudełkowe są przygotowywane przez wykwalifikowanych dietetyków klinicznych i zawsze składają się ze świeżych produktów. Udostępniamy również kalkulator kalorii, który pozwala wybrać odpowiednią kaloryczność diety. Wszystko to oznacza, że możesz zaoszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na zakupy, przygotowanie i komponowanie posiłków. Dostarczamy diety pudełkowe w Tarnowskich Górach i okolicach oraz w ponad 3500 innych miast w Polsce. 

Zalety diety pudełkowej – dlaczego warto skorzystać z FitMyDay?

Diety pudełkowe są doskonałym wyborem dla osób, które chcą wygodnie zjeść zdrowe posiłki w każdy dzień tygodnia. Z nami oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić na robienie zakupów, gotowanie i przygotowywanie posiłków. Co więcej, oferujemy diety dostosowane do stylu życia i chorób – cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto oraz nietolerancja glutenu lub laktozy. Posiłki są pyszne i wysokojakościowe, dzięki czemu jedzenie jest nie tylko zdrowe, ale również smaczne jak w restauracjach. Wszystko to w zgodzie z zasadami zdrowego odżywiania.

Wybierz dietę pudełkową z FitMyDay.pl i ciesz się dobrymi i zdrowymi posiłkami każdego dnia

Jeśli szukasz wygodnego i smakowitego rozwiązania, dzięki któremu będziesz mógł jeść zdrowe posiłki każdego dnia, skorzystaj z usługi cateringowej FitMyDay. Oferujemy szeroki wybór diet pudełkowych dostosowanych do stylu życia i oczekiwań klientów. Zapewniamy wysoką jakość posiłków, zawsze ze świeżych produktów. Dostarczamy diety pudełkowe do Tarnowskich Górach i ich okolicach (a także w 3500 innych miast w Polsce). Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z naszej witryny, aby zacząć zdrowo się odżywiać i cieszyć się pysznymi posiłkami każdego dnia.

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta KETO* jest dietą ketogeniczną. Wysoka zawartość tłuszczu (75-80%!) to gwarant sytości. Dieta ta bazuje na wykorzystaniu tłuszczy (nie węglowodanów) jako głównego składnika energetycznego diety. Fantastycznie reguluje poziom insuliny i ochotę na słodycze. Składa się z 4 posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu i kolacji. Opiera się głównie na posiłkach mięsnych, rybnych i jajecznych z dodatkiem warzyw, czasem znajdziesz też w niej keto-słodkości 😉 Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal.
Rozkład makroskładników: T: 65-80%, B: 15-25%, W: 5-15%.

Dieta INTERMITTENT FASTING

Dieta INTERMITTENT FASTING* jest dietą dla osób stosujących post przerywany. Otrzymujesz 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolację) do spożycia w ciągu okna żywieniowego. Stosowanie okresowych postów naprzemiennie z oknami żywieniowymi pozwala szybko osiągnąć hollywoodzkie efekty. Podczas okresu postu możesz pić niesłodzone napoje.
Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%

Dieta NO LACTOSE & LESS GLUTEN

Nowa wariacja naszego najpyszniejszego FIT menu.
Dla tych, którzy nie lubią się z glutenem i laktozą. A powodów tej antypatii może być wiele: nietolerancje, alergie czy choroby autoimmunologiczne, np. Hashimoto.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta LOW CARB to sposób odżywiania, polegający na ograniczeniu spożycia węglowodanów. W zamian w diecie zwiększa się podaż białka i tłuszczów.
Dieta Low Carb jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą schudnąć lub ograniczyć spożycie węglowodanów.

Rozkład makroskładników: W: 15%, B: 20%, T: 65%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.