Catering dietetyczny Tarnowo Podgórne

Zdrowe posiłki przygotowane przez dietetyków – jedz z Fit My Day w Tarnowie Podgórnym!

Dieta pudełkowa to świetny sposób na to, aby jeść zdrowo i regularnie. W Fit My Day nasze diety są przygotowywane przez dietetyków klinicznych, zgodnie z zaleceniami, abyś mógł jeść zdrowo i smacznie. Dzięki temu możesz wybrać odpowiednią kaloryczność diety i jeść dobrze, bez konieczności marnowania czasu na planowanie posiłków i gotowanie. Nasze dostawy dostępne są w Tarnowie Podgórnym i w okolicznych miejscowościach oraz w ponad 3500 innych miast w Polsce.

Spersonalizowane diety, dopasowane do Twojego stylu życia!

Niezależnie od tego, czy jesteś wegetarianinem, weganinem, sportowcem, szukasz diety dla dziecka, keto lub odpowiedniej na poście przerywanym, w Fit My Day zawsze znajdziesz dietę dopasowaną do Twojego stylu życia. Poza tym, oferujemy diety dla osób z chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto czy nietolerancje pokarmowe. 

Fit My Day – wyższa jakość i doskonały smak posiłków!

Twoje posiłki w Fit My Day są przygotowywane zawsze ze świeżych produktów, abyś mógł cieszyć się jakościowymi, pysznymi i doskonałymi w smaku posiłkami. Jesteśmy przekonani, że nasze diety pudełkowe są doskonałym sposobem na to, aby jeść zdrowo i smacznie! Wybierz swoje ulubione dania i zacznij zdrowo i dobrze jeść już dziś!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta FODMAP, a dokładnie dieta low-FODMAP to sposób żywienia zawierający mało sacharydów, które fermentują. Mowa tutaj głównie o oligo-, di- i monosacharydach, jak również poliolach, w których jest jak najmniej węglowodanów, w tym głównie cukrów prostych.

Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-20%,T: 25-35%

Dieta - RESTAURANT

Dieta Restaurant to kuchnie świata, najwyższa jakość i produkty z górnej półki, a to wszystko zbilansowane przez naszych dietetyków. Smaczniej być nie może!

Rozkład makroskładników: W: 50-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta SIMPLE to dieta oparta na tradycyjnej kuchni. Idealna na początek przygody z cateringiem dietetycznym.
Potrawy, które znasz i do których wracasz.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta Z WYBOREM MENU

Masz ochotę na samodzielny wybór posiłków? Wybieraj z minimum 35 posiłków dziennie i jedz tylko to, co lubisz!

Wolisz wytrawne dania zamiast słodkich? Masz ochotę na wybór czy zmianę obiadu? A może zamiast śniadania chętnie zjesz kolację? Dowolnie modyfikuj swoje menu, tak jak w danym dniu Ci pasuje!

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.