Catering dietetyczny Tarnowo Podgórne

Zdrowe posiłki przygotowane przez dietetyków – jedz z Fit My Day w Tarnowie Podgórnym!

Dieta pudełkowa to świetny sposób na to, aby jeść zdrowo i regularnie. W Fit My Day nasze diety są przygotowywane przez dietetyków klinicznych, zgodnie z zaleceniami, abyś mógł jeść zdrowo i smacznie. Dzięki temu możesz wybrać odpowiednią kaloryczność diety i jeść dobrze, bez konieczności marnowania czasu na planowanie posiłków i gotowanie. Nasze dostawy dostępne są w Tarnowie Podgórnym i w okolicznych miejscowościach oraz w ponad 3500 innych miast w Polsce.

Spersonalizowane diety, dopasowane do Twojego stylu życia!

Niezależnie od tego, czy jesteś wegetarianinem, weganinem, sportowcem, szukasz diety dla dziecka, keto lub odpowiedniej na poście przerywanym, w Fit My Day zawsze znajdziesz dietę dopasowaną do Twojego stylu życia. Poza tym, oferujemy diety dla osób z chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto czy nietolerancje pokarmowe. 

Fit My Day – wyższa jakość i doskonały smak posiłków!

Twoje posiłki w Fit My Day są przygotowywane zawsze ze świeżych produktów, abyś mógł cieszyć się jakościowymi, pysznymi i doskonałymi w smaku posiłkami. Jesteśmy przekonani, że nasze diety pudełkowe są doskonałym sposobem na to, aby jeść zdrowo i smacznie! Wybierz swoje ulubione dania i zacznij zdrowo i dobrze jeść już dziś!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta VEGE + FISH

Dieta VEGE + FISH* jest dietą bez mięsa, ale zawierającą jaja, produkty mleczne oraz ryby i owoce morza (semiwegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych od 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Dieta BISTRO – Restauracyjna jakość, zbilansowana przez dietetyków, codziennie pod Twoimi drzwiami i na twoim talerzu.
Wszystko to za sprawą odpowiednio wyselekcjonowanych dań, które znasz z kart najpopularniejszych restauracji.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta WEGAN jest dietą wegańską, bez produktów pochodzenia zwierzęcego.
100% roślin - bez utraty smaku!
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-40%

Dieta NO LACTOSE & LESS GLUTEN

Nowa wariacja naszego najpyszniejszego FIT menu.
Dla tych, którzy nie lubią się z glutenem i laktozą. A powodów tej antypatii może być wiele: nietolerancje, alergie czy choroby autoimmunologiczne, np. Hashimoto.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.