Catering dietetyczny Świdnik

Dbamy o zdrowie i smak – catering dietetyczny FitMyDay w Świdniku

FitMyDay to usługa cateringowa, która oferuje zdrowe posiłki dostarczane do Twojego domu, biura lub dowolnego innego miejsca. Oferujemy jakościowe, smaczne i zdrowe posiłki dostosowane do Twojego stylu życia. Diety są przygotowywane przez dietetyków klinicznych i dostarczane w Świdniku i okolicach oraz w ponad 3500 innych miast w Polsce. U nas zawsze znajdziesz odpowiednią dietę dla Ciebie – wegetariańską, wegańską, sportową, dla dzieci, a także dla osób z chorobami, takimi jak np. cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto czy celiakia. 

Oszczędzaj swój czas – wygodne diety pudełkowe w Świdniku

Catering dietetyczny FitMyDay to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną zdrowo się odżywiać, ale nie mają czasu na przygotowywanie posiłków. Z naszą pomocą oszczędzisz czas i energię, którą możesz przeznaczyć na swoje ulubione zajęcia. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią dla siebie dietę, a my zajmiemy się resztą. Dzięki naszemu kalkulatorowi kalorii znajdziesz odpowiednią kaloryczność diety dla siebie. 

Pyszne posiłki i wybór menu

FitMyDay to coś więcej niż zwykłe diety pudełkowe. Oferujemy dania jak w restauracjach. Nasz catering to nie tylko zdrowe i dobre dania, ale również wyjątkowa opcja wybór menu, która pozwoli Ci wybrać ulubione dania. Dzięki temu każdy posiłek będzie dla Ciebie przyjemnością. Naszym celem jest, aby każdy klient, który skorzysta z naszych usług, czuł się zadowolony i mógł w łatwy sposób zdrowo się odżywiać.

Wybierz dietę od nas!

Dołącz do grona zadowolonych klientów i skorzystaj z naszych usług cateringu dietetycznego w Świdniku i okolicach już dziś! FitMyDay to wygodne, zdrowe i pyszne posiłki dopasowane do Twojego stylu życia. Sprawdź nas i przekonaj się sam, jakie to proste.

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta ACTIVE* ze względu na wyższą kaloryczność jest dietą dla osób aktywnych fizycznie, ale także dla chcących zdrowo przytyć. Dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Idealna dla osób, które chcą zbudować masę mięśniową, czy zapewnić sobie odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne przy dużej objętości treningowej.
Rozkład makroskładników: W: 45-55%, B: 23-35%, T: 30-40%

Dieta WEGAN jest dietą wegańską, bez produktów pochodzenia zwierzęcego.
100% roślin - bez utraty smaku!
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-40%

Dieta INTERMITTENT FASTING

Dieta INTERMITTENT FASTING* jest dietą dla osób stosujących post przerywany. Otrzymujesz 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolację) do spożycia w ciągu okna żywieniowego. Stosowanie okresowych postów naprzemiennie z oknami żywieniowymi pozwala szybko osiągnąć hollywoodzkie efekty. Podczas okresu postu możesz pić niesłodzone napoje.
Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%

Dieta FIT & DRY* Nie zawiera słodkich posiłków. Idealna dla osób, które wolą wytrawne dania lub ze względów zdrowotnych (np. cukrzyca) ograniczają słodkości. W zależności od wybranej kaloryczności pozwoli zredukować masę ciała, zbudować tkankę mięśniową lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.