Catering dietetyczny Swarzędz

Skorzystaj z cateringu dietetycznego FitMyDay i ciesz się pysznymi posiłkami!

FitMyDay to usługa cateringu dietetycznego, która pozwala cieszyć się pysznymi posiłkami w wygodny sposób. Nasza oferta jest skierowana dla wszystkich – od dzieci, po osoby trenujące, wegetarian czy wegan. Wybieraj spośród szerokiej gamy diet i ciesz się zdrowymi i zbilansowanymi daniami. Dostarczymy je do Twojego domu, biura, lub pod dowolny podany adres w Swarzędzu i okolicach (a także w ponad 3500 innych miast w całej Polsce). Ceny naszych diet są stosunkowo niskie, a jakość i smak są porównywalne z posiłkami z restauracji.

Oszczędność czasu i pieniędzy z cateringiem dietetycznym FitMyDay

Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą jeść zdrowo, ale nie mają czasu na planowanie codziennego menu i robienie zakupów. Oferujemy catering dietetyczny, który pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Pozwalamy Ci wybrać dietę dopasowaną do Twojego stylu życia, np. wegetariańską lub dla sportowców. Diety są rozplanowane przez dietetyków klinicznych, a dostawa jest zawsze na czas. 

Zdrowe posiłki dla osób z chorobami

Jeśli masz chorobę, taką jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia czy nietolerancja laktozy, dieta pudełkowa to idealny wybór dla Ciebie. Nasza oferta jest dostosowana do Twoich potrzeb i ograniczeń. Używamy wyłącznie świeżych produktów, dzięki czemu wszystkie posiłki są doskonałe w smaku. Możesz wybrać dowolne menu i mieć pewność, że dostępne w nim dani będą zdrowe i zbilansowane. 

Sprawdź naszą ofertę!

Skorzystaj z cateringu dietetycznego FitMyDay i ciesz się zdrowymi posiłkami dopasowanymi do Twoich potrzeb i wymagań. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich – od dzieci, po osoby trenujące, wegetarian czy wegan. Dopasujemy się do Twoich potrzeb i ograniczeń. Ciesz się jakościowymi posiłkami, które dostarczamy do domu, biura lub pod inny wskazany adres.

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta VEGE + FISH

Dieta VEGE + FISH* jest dietą bez mięsa, ale zawierającą jaja, produkty mleczne oraz ryby i owoce morza (semiwegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych od 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Dieta ENJOY to idealnie zbilansowane menu w pięciu posiłkach, codziennie w Twoim domu!
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta BISTRO – Restauracyjna jakość, zbilansowana przez dietetyków, codziennie pod Twoimi drzwiami i na twoim talerzu.
Wszystko to za sprawą odpowiednio wyselekcjonowanych dań, które znasz z kart najpopularniejszych restauracji.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta - RESTAURANT

Dieta Restaurant to kuchnie świata, najwyższa jakość i produkty z górnej półki, a to wszystko zbilansowane przez naszych dietetyków. Smaczniej być nie może!

Rozkład makroskładników: W: 50-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.