Catering dietetyczny Stargard

Fit My Day – Twoja droga do zdrowia i smacznego odżywiania w Stargardzie

Usługa cateringowa Fit My Day zapewnia klientom jakościowe i doskonałe w smaku dania, jak w restauracjach. Współpracujący z nami dietetycy kliniczni dokładają wszelkich starań, aby zaplanować posiłki, które są zdrowe i odpowiednio zbilansowane. Dostarczamy diety pudełkowe do Stargardu, a także do ponad 3500 innych miast w Polsce. Ponadto, udostępniamy naszym klientom kalkulator kalorii, który pozwala wybrać odpowiednią kaloryczność diety dostosowanej do stylu życia i potrzeb klienta

Zalety diety pudełkowej Fit My Day

Dieta pudełkowa Fit My Day to doskonały sposób na zdrowie i dobre odżywianie. Dzięki naszej usłudze zaoszczędzisz czas na planowanie posiłków, kupowanie składników i gotowanie. Wyróżniające się smakiem i jakością dania są przygotowywane zawsze ze świeżych produktów, a następnie dostarczane do Twojego domu, biura lub pod dowolny podany adres. Fit My Day oferuje diety pudełkowe dostosowane do stylu życia. Wegetarianin, weganin, sporowiec, dziecko, osoba na diecie keto lub na poście przerywanym – każdy znajdzie u nas coś dla siebie. W ofercie mamy również posiłki dopasowane do osób z chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto czy nietolerancja laktozy lub glutenu.

Fit My Day – Twoje źródło zdrowego odżywiania.

Postaw na dietę pudełkową Fit My Day, aby zadbać o swoje zdrowie. Możesz wybrać dietę z wyborem menu (wybór posiłków), która jest hitem wśród naszych klientów. Z nami zyskasz sporo wolnego czasu! Zamawiając dietę pudełkową w Stargardzie i okolicach, otrzymasz jakościowe, pyszne posiłki, dostosowane do Twoich preferencji. Dołącz do nas i ciesz się zdrowymi posiłkami każdego dnia! 

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta FODMAP, a dokładnie dieta low-FODMAP to sposób żywienia zawierający mało sacharydów, które fermentują. Mowa tutaj głównie o oligo-, di- i monosacharydach, jak również poliolach, w których jest jak najmniej węglowodanów, w tym głównie cukrów prostych.

Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-20%,T: 25-35%

Dieta FIT & DRY* Nie zawiera słodkich posiłków. Idealna dla osób, które wolą wytrawne dania lub ze względów zdrowotnych (np. cukrzyca) ograniczają słodkości. W zależności od wybranej kaloryczności pozwoli zredukować masę ciała, zbudować tkankę mięśniową lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Dieta Z WYBOREM MENU

Masz ochotę na samodzielny wybór posiłków? Wybieraj z minimum 35 posiłków dziennie i jedz tylko to, co lubisz!

Wolisz wytrawne dania zamiast słodkich? Masz ochotę na wybór czy zmianę obiadu? A może zamiast śniadania chętnie zjesz kolację? Dowolnie modyfikuj swoje menu, tak jak w danym dniu Ci pasuje!

Dieta SIMPLE to dieta oparta na tradycyjnej kuchni. Idealna na początek przygody z cateringiem dietetycznym.
Potrawy, które znasz i do których wracasz.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.