Catering dietetyczny Sopot

FitMyDay – smaczne i zdrowe dania z dostawą do domu w Sopocie

Jesteśmy firmą, która oferuje catering dietetyczny na terenie Sopotu oraz ponad 3500 innych miast w Polsce. Nasza usługa to dostawa do domu, biura lub pod dowolny wskazany adres jakościowych dań, które są doskonałe w smaku i dostosowane do Twoich potrzeb i stylu życia. Nasze posiłki są planowane przez dietetyków klinicznych i zawsze zawierają świeże produkty. Z nami możesz wybrać odpowiednią kaloryczność diety, dzięki naszemu kalkulatorowi kalorii. Nowością jest opcja z wyborem menu (wybór posiłków), która jest hitem.

Oszczędność czasu i pieniędzy dzięki cateringowi dietetycznemu FitMyDay

Catering dietetyczny to bardzo wygodne, a przy tym oszczędne rozwiązanie. Dzięki temu, że wszystko jest ustalone wcześniej, oszczędzasz czas, pieniądze i energię. Nie musisz tracić czasu na chodzenie po sklepach, gotowanie czy liczenie kalorii. Przygotowujemy dla Ciebie smaczne i zdrowe dania, które są zawsze zgodne z Twoimi preferencjami i potrzebami. Nasz catering dietetyczny pomaga oszczędzać czas i wprowadzać zdrową dietę znacznie łatwiej.

Dieta pudełkowa – dopasowanie diety do Twojego stylu życia

Dieta pudełkowa to wygodne i zdrowe rozwiązanie dla każdego. Mamy propozycje dla wszystkich klientów! Wegetarianin, weganin, sportowiec, dziecko, osoba na diecie keto czy stosująca post przerywany znajdą u nas coś dla siebie. Ponadto, przygotowaliśmy pyszne opcje osób z chorobami takimi jak: cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia nietolerancja glutenu oraz nietolerancja laktozy. Dania zawsze są dostarczone do Ciebie na czas, dzięki czemu unikasz stresu i pośpiechu.

Sprawdź naszą ofertę!

Podsumowując, catering dietetyczny FitMyDay to idealne rozwiązanie dla osób ceniących zdrowie i wyróżniające się smakiem jedzenie. Nasze diety są dopasowane do stylu życia i chorób, a wygodna dostawa do domu lub biura pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w Sopocie oraz 4000 innych miast w Polsce.

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta - RESTAURANT

Dieta Restaurant to kuchnie świata, najwyższa jakość i produkty z górnej półki, a to wszystko zbilansowane przez naszych dietetyków. Smaczniej być nie może!

Rozkład makroskładników: W: 50-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta FIT* jest standardową dietą dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać. Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Sprawdzi się przy niskiej lub umiarkowanej aktywności fizycznej.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Dieta NO LACTOSE & LESS GLUTEN

Nowa wariacja naszego najpyszniejszego FIT menu.
Dla tych, którzy nie lubią się z glutenem i laktozą. A powodów tej antypatii może być wiele: nietolerancje, alergie czy choroby autoimmunologiczne, np. Hashimoto.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta BISTRO – Restauracyjna jakość, zbilansowana przez dietetyków, codziennie pod Twoimi drzwiami i na twoim talerzu.
Wszystko to za sprawą odpowiednio wyselekcjonowanych dań, które znasz z kart najpopularniejszych restauracji.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.