Catering dietetyczny Skawina

FitMyDay – catering dietetyczny w Skawinie i okolicach

Catering dietetyczny to świetny sposób na oszczędność czasu i zadbanie o swoje zdrowie. Dzięki FitMyDay możesz cieszyć się jakościowymi i smacznymi posiłkami w Skawinie i okolicach, bez konieczności ich samodzielnego przygotowywania. W naszej ofercie znajdziesz diety pudełkowe dopasowane do Twojego stylu życia – wegetariańskie, wegańskie, keto, zgodne z zasadami postu przerywanego, dla sportowców i dla dzieci. Przygotowujemy także diety specjalistyczne, dla osób z chorobami np. z cukrzycą, z insulinoopornością, Hashimoto i nietolerancją glutenu lub laktozy. Dostarczamy diety pudełkowe do ponad 3500 miast w Polsce, w tym także do Skawiny.

Oszczędność czasu i zdrowia – dieta pudełkowa FitMyDay

Kiedy brakuje czasu, aby zadbać o zdrowe odżywianie, catering dietetyczny jest doskonałym rozwiązaniem. Współpraca z nami pozwala Ci cieszyć się dobrymi i zdrowymi posiłkami bez konieczności ich samodzielnego przygotowywania. Nasze diety pudełkowe są opracowywane przez wykwalifikowanych dietetyków klinicznych, którzy zadbają o odpowiednią kaloryczność i zbilansowanie posiłków. U nas znajdziesz diety dopasowane do Twojego stylu życia oraz chorób. Udostępniamy również kalkulator kalorii, który pomaga wybrać odpowiednią kaloryczność diety.

Smaczne i świeże dania jak w restauracjach z dostawą do domu

Jeśli chcesz cieszyć się świeżymi posiłkami jak z najlepszej restauracji każdego dnia, skorzystaj z cateringu dietetycznego FitMyDay. Nasza oferta to dostawa do domu, biura lub pod dowolny adres w Skawinie i okolicach. Skorzystaj z naszej pomocy, aby cieszyć się pysznymi i zdrowymi posiłkami bez konieczności samodzielnego gotowania. Przygotowujemy nasze dania z wysokiej jakości produktów

Jeśli szukasz sposobu na zdrowie, oszczędność czasu i jakościowe, pyszne posiłki, skorzystaj z usług cateringu dietetycznego FitMyDay, dostępnego w Skawinie i okolicach, a także ponad 4000 innych miast w Polsce.

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta FIT & DRY* Nie zawiera słodkich posiłków. Idealna dla osób, które wolą wytrawne dania lub ze względów zdrowotnych (np. cukrzyca) ograniczają słodkości. W zależności od wybranej kaloryczności pozwoli zredukować masę ciała, zbudować tkankę mięśniową lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Dieta - INTERMITTENT FASTING VEGE

Dieta INTERMITTENT FASTING VEGE jest dietą dla osób stosujących dietę wegetariańską i post przerywany.
Menu bez mięsa i ryb, ale zawierające jaja i produkty mleczne (laktoowowegetariańskie).
Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%

Dieta VEGE + FISH

Dieta VEGE + FISH* jest dietą bez mięsa, ale zawierającą jaja, produkty mleczne oraz ryby i owoce morza (semiwegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych od 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Dieta WEGAN jest dietą wegańską, bez produktów pochodzenia zwierzęcego.
100% roślin - bez utraty smaku!
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-40%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.