Catering dietetyczny Rzeszów

Dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego FitMyDay w Rzeszowie?

Jeśli mieszkasz w Rzeszowie lub okolicach, to catering dietetyczny FitMyDay jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Oferujemy szeroki wybór dań dopasowanych do Twojego stylu życia i potrzeb. Nasze diety pudełkowe są zbilansowane i odpowiednio zaplanowane, aby zapewnić Ci optymalne odżywianie. Co więcej, nasza usługa pozwala oszczędzić czas i pieniądze, a także zapewnia dostawy pod wskazany adres. Dostarczamy diety pudełkowe w Rzeszowie i okolicach oraz w ponad 3500 innych miast w Polsce. 

Jakie korzyści niesie ze sobą catering dietetyczny FitMyDay?

Catering dietetyczny FitMyDay to szeroki wybór dań dopasowanych do Twoich potrzeb i stylu życia. Możesz wybrać spośród diety wegetariańskiej, wegańskiej, sportowej, ketogenicznej, postu przerywanego czy też diety dla dzieci. Ponadto nasze menu jest elastyczne i można je modyfikować według indywidualnych preferencji. Mamy też specjalne diety dopasowane do osób chorych na cukrzycę, insulinooporność, Hashimoto czy nietolerancję glutenu lub laktozy. Catering dietetyczny FitMyDay to idealne rozwiązanie dla osób dbających o swoje zdrowie i samopoczucie

Skorzystaj z cateringu dietetycznego FitMyDay już teraz!

Jeśli chcesz skorzystać z cateringu dietetycznego FitMyDay w Rzeszowie lub okolicach – nie czekaj! Zamów swoje posiłki już teraz na fitmyday.pl, aby cieszyć się smaczną i zdrową dietą pudełkową bezpośrednio pod wskazanym przez Ciebie adresem! Wypróbuj nasze usługi już teraz i ciesz się smaczną i zdrową dietą każdego dnia!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta NO LACTOSE & LESS GLUTEN

Nowa wariacja naszego najpyszniejszego FIT menu.
Dla tych, którzy nie lubią się z glutenem i laktozą. A powodów tej antypatii może być wiele: nietolerancje, alergie czy choroby autoimmunologiczne, np. Hashimoto.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta LOW CARB to sposób odżywiania, polegający na ograniczeniu spożycia węglowodanów. W zamian w diecie zwiększa się podaż białka i tłuszczów.
Dieta Low Carb jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą schudnąć lub ograniczyć spożycie węglowodanów.

Rozkład makroskładników: W: 15%, B: 20%, T: 65%

Dieta KETO* jest dietą ketogeniczną. Wysoka zawartość tłuszczu (75-80%!) to gwarant sytości. Dieta ta bazuje na wykorzystaniu tłuszczy (nie węglowodanów) jako głównego składnika energetycznego diety. Fantastycznie reguluje poziom insuliny i ochotę na słodycze. Składa się z 4 posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu i kolacji. Opiera się głównie na posiłkach mięsnych, rybnych i jajecznych z dodatkiem warzyw, czasem znajdziesz też w niej keto-słodkości 😉 Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal.
Rozkład makroskładników: T: 65-80%, B: 15-25%, W: 5-15%.

Dieta FIT & DRY* Nie zawiera słodkich posiłków. Idealna dla osób, które wolą wytrawne dania lub ze względów zdrowotnych (np. cukrzyca) ograniczają słodkości. W zależności od wybranej kaloryczności pozwoli zredukować masę ciała, zbudować tkankę mięśniową lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.