Catering dietetyczny Pruszków

Dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego FitMyDay?

Jednym z najważniejszych powodów, dla których warto skorzystać z cateringu dietetycznego FitMyDay w Pruszkowie, jest możliwość oszczędności czasu. Dostarczamy pyszne, jakościowe i doskonałe w smaku dania jak w restauracjach, co pozwala zaoszczędzić czas na przygotowanie zdrowych posiłków, co w dzisiejszych czasach jest bardzo cenne. Nasza usługa zapewnia dostawę do domu, biura lub pod dowolny adres, dzięki czemu nie musisz zbyt się przejmować odbieraniem posiłków – dostarczymy je do Ciebie.

Diety dopasowane do Twojego stylu życia

Nasza usługa cateringu dietetycznego w Pruszkowie zapewnia wiele możliwości dopasowania diety do konkretnego stylu życia. Nasze diety są przygotowywane przez dietetyków klinicznych i są dostosowane do potrzeb osób na diecie wegetariańskiej, wegańskiej czy sportowej. Mamy coś dobrego dla dzieci, osób na diecie ketogenicznej oraz na poście przerywanym. Ponadto, udostępniamy klientom kalkulator kalorii, który pozwala wybrać odpowiednią kaloryczność diety, dzięki czemu możesz cieszyć się zdrowymi posiłkami, które są dopasowane do Twoich potrzeb.

Oferta dla osób z chorobami

Nasza usługa cateringowa w Pruszkowie to również doskonałe rozwiązanie dla osób z różnymi chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia czy nietolerancja laktozy. Dzięki naszym dietom pudełkowym jesteś w stanie kontrolować swoją dietę i dostarczać organizmowi składników odżywczych, których potrzebuje do poprawnego funkcjonowania.

FitMyDay to wygodny i bezpieczny sposób na zdrową dietę, dostępną nie tylko w Pruszkowie, ale również ponad 3500 miast w całej Polsce! Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi cateringu dietetycznego i cieszenia się pysznymi, zdrowymi i dopasowanymi do Twoich potrzeb posiłkami!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta - RESTAURANT

Dieta Restaurant to kuchnie świata, najwyższa jakość i produkty z górnej półki, a to wszystko zbilansowane przez naszych dietetyków. Smaczniej być nie może!

Rozkład makroskładników: W: 50-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta SIMPLE to dieta oparta na tradycyjnej kuchni. Idealna na początek przygody z cateringiem dietetycznym.
Potrawy, które znasz i do których wracasz.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta VEGE* jest dietą bez mięsa i ryb, ale zawierającą jaja i produkty mleczne (laktoowowegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Dieta FODMAP, a dokładnie dieta low-FODMAP to sposób żywienia zawierający mało sacharydów, które fermentują. Mowa tutaj głównie o oligo-, di- i monosacharydach, jak również poliolach, w których jest jak najmniej węglowodanów, w tym głównie cukrów prostych.

Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-20%,T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.