Catering dietetyczny Pruszków

Dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego FitMyDay?

Jednym z najważniejszych powodów, dla których warto skorzystać z cateringu dietetycznego FitMyDay w Pruszkowie, jest możliwość oszczędności czasu. Dostarczamy pyszne, jakościowe i doskonałe w smaku dania jak w restauracjach, co pozwala zaoszczędzić czas na przygotowanie zdrowych posiłków, co w dzisiejszych czasach jest bardzo cenne. Nasza usługa zapewnia dostawę do domu, biura lub pod dowolny adres, dzięki czemu nie musisz zbyt się przejmować odbieraniem posiłków – dostarczymy je do Ciebie.

Diety dopasowane do Twojego stylu życia

Nasza usługa cateringu dietetycznego w Pruszkowie zapewnia wiele możliwości dopasowania diety do konkretnego stylu życia. Nasze diety są przygotowywane przez dietetyków klinicznych i są dostosowane do potrzeb osób na diecie wegetariańskiej, wegańskiej czy sportowej. Mamy coś dobrego dla dzieci, osób na diecie ketogenicznej oraz na poście przerywanym. Ponadto, udostępniamy klientom kalkulator kalorii, który pozwala wybrać odpowiednią kaloryczność diety, dzięki czemu możesz cieszyć się zdrowymi posiłkami, które są dopasowane do Twoich potrzeb.

Oferta dla osób z chorobami

Nasza usługa cateringowa w Pruszkowie to również doskonałe rozwiązanie dla osób z różnymi chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia czy nietolerancja laktozy. Dzięki naszym dietom pudełkowym jesteś w stanie kontrolować swoją dietę i dostarczać organizmowi składników odżywczych, których potrzebuje do poprawnego funkcjonowania.

FitMyDay to wygodny i bezpieczny sposób na zdrową dietę, dostępną nie tylko w Pruszkowie, ale również ponad 3500 miast w całej Polsce! Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi cateringu dietetycznego i cieszenia się pysznymi, zdrowymi i dopasowanymi do Twoich potrzeb posiłkami!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta BISTRO – Restauracyjna jakość, zbilansowana przez dietetyków, codziennie pod Twoimi drzwiami i na twoim talerzu.
Wszystko to za sprawą odpowiednio wyselekcjonowanych dań, które znasz z kart najpopularniejszych restauracji.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta KETO* jest dietą ketogeniczną. Wysoka zawartość tłuszczu (75-80%!) to gwarant sytości. Dieta ta bazuje na wykorzystaniu tłuszczy (nie węglowodanów) jako głównego składnika energetycznego diety. Fantastycznie reguluje poziom insuliny i ochotę na słodycze. Składa się z 4 posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu i kolacji. Opiera się głównie na posiłkach mięsnych, rybnych i jajecznych z dodatkiem warzyw, czasem znajdziesz też w niej keto-słodkości 😉 Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal.
Rozkład makroskładników: T: 65-80%, B: 15-25%, W: 5-15%.

Dieta dla dzieci to pięć zbilansowanych posiłków na cały dzień! Są one skomponowane z produktów zawierających wszystkie składniki potrzebne do prawidłowego rozwoju młodego organizmu. W zależności od wybranej kaloryczności dieta umożliwi zdrowe odżywianie lub redukcję masy ciała.

Bez dodatku cukru, nadmiaru soli, konserwantów czy wzmacniaczy smaku. Sprawdzi się na talerzach zarówno kilkuletnich dzieci, jak i kilkunastoletniej młodzieży. Każde danie jest zdrowe, dietetyczne, a przede wszystkim smaczne.

Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%.

Dieta VEGE + FISH

Dieta VEGE + FISH* jest dietą bez mięsa, ale zawierającą jaja, produkty mleczne oraz ryby i owoce morza (semiwegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych od 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.