Catering dietetyczny Poznań

Catering Dietetyczny FitMyDay - odpowiedni posiłek dla Twojego stylu życia

W firmie FitMyDay, dostarczamy catering dietetyczny w Poznaniu i okolicach, a także w ponad 3500 miast w całej Polsce. Dzięki nam nie tylko oszczędzisz czas, ale także zadbasz o swoje zdrowie. Posiłki są dostarczane w wygodnym, szczelnym pudełku, dzięki czemu zachowują one wszystkie walory smakowe. 

Nasz catering dietetyczny to idealne rozwiązanie dla osób z różnymi chorobami (cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia czy nietolerancja laktozy) oraz potrzebami żywieniowymi. Jakość posiłków jest wysoka, a smak doskonały – jak w restauracjach!

Zalety cateringu dietetycznego FitMyDay

Catering dietetyczny z FitMyDay to oszczędność czasu i zdrowszy styl życia. Możesz być pewien, że każdy posiłek zawiera odpowiednią dla Twojego organizmu ilość białka, węglowodanów i tłuszczy. Jesteśmy w stanie dostosować diety do każdego stylu życia – mamy propozycje dla wegetarian, wegan, sportowców, dzieci, miłośników keto czy postu przerywanego. 

Nasza wygodna usługa daje możliwość cieszenia się smacznymi i zdrowymi posiłkami bez konieczności ich samodzielnego przygotowywania. Posiłki są zawsze przygotowywane z najświeższych produktów i zdrowych składników, wspomagających Twoje zdrowie.

Catering dietetyczny FitMyDay to świetna opcja - przekonaj się sam!

Z FitMyDay zamawianie zdrowych posiłków jest łatwe i szybkie. Wystarczy, że wybierzesz dania z przygotowanego przez nas menu, a my dostarczymy je pod wskazany adres. Kalkulator kalorii pozwoli Ci na wybranie odpowiedniego rozmiaru diety, dopasowanego do Twoich potrzeb.

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta - RESTAURANT

Dieta Restaurant to kuchnie świata, najwyższa jakość i produkty z górnej półki, a to wszystko zbilansowane przez naszych dietetyków. Smaczniej być nie może!

Rozkład makroskładników: W: 50-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

NOWOŚĆ
Dieta COSMO - stworzona z myślą o kobiecej energii.

Lekka i pełna kolorów dieta z dużą ilością owoców i warzyw w formie: smoothie, sałatek oraz wegetariańskich przekąsek. Pamiętając o "tych" dniach - w menu pojawia się minimum jeden posiłek na słodko - oczywiście w wersji fit.

Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-20%,T: 25-35%

Dieta WEGAN jest dietą wegańską, bez produktów pochodzenia zwierzęcego.
100% roślin - bez utraty smaku!
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-40%

Dieta INTERMITTENT FASTING

Dieta INTERMITTENT FASTING* jest dietą dla osób stosujących post przerywany. Otrzymujesz 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolację) do spożycia w ciągu okna żywieniowego. Stosowanie okresowych postów naprzemiennie z oknami żywieniowymi pozwala szybko osiągnąć hollywoodzkie efekty. Podczas okresu postu możesz pić niesłodzone napoje.
Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.