Catering dietetyczny Poznań

Catering Dietetyczny FitMyDay - odpowiedni posiłek dla Twojego stylu życia

W firmie FitMyDay, dostarczamy catering dietetyczny w Poznaniu i okolicach, a także w ponad 3500 miast w całej Polsce. Dzięki nam nie tylko oszczędzisz czas, ale także zadbasz o swoje zdrowie. Posiłki są dostarczane w wygodnym, szczelnym pudełku, dzięki czemu zachowują one wszystkie walory smakowe. 

Nasz catering dietetyczny to idealne rozwiązanie dla osób z różnymi chorobami (cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia czy nietolerancja laktozy) oraz potrzebami żywieniowymi. Jakość posiłków jest wysoka, a smak doskonały – jak w restauracjach!

Zalety cateringu dietetycznego FitMyDay

Catering dietetyczny z FitMyDay to oszczędność czasu i zdrowszy styl życia. Możesz być pewien, że każdy posiłek zawiera odpowiednią dla Twojego organizmu ilość białka, węglowodanów i tłuszczy. Jesteśmy w stanie dostosować diety do każdego stylu życia – mamy propozycje dla wegetarian, wegan, sportowców, dzieci, miłośników keto czy postu przerywanego. 

Nasza wygodna usługa daje możliwość cieszenia się smacznymi i zdrowymi posiłkami bez konieczności ich samodzielnego przygotowywania. Posiłki są zawsze przygotowywane z najświeższych produktów i zdrowych składników, wspomagających Twoje zdrowie.

Catering dietetyczny FitMyDay to świetna opcja - przekonaj się sam!

Z FitMyDay zamawianie zdrowych posiłków jest łatwe i szybkie. Wystarczy, że wybierzesz dania z przygotowanego przez nas menu, a my dostarczymy je pod wskazany adres. Kalkulator kalorii pozwoli Ci na wybranie odpowiedniego rozmiaru diety, dopasowanego do Twoich potrzeb.

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta ACTIVE* ze względu na wyższą kaloryczność jest dietą dla osób aktywnych fizycznie, ale także dla chcących zdrowo przytyć. Dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Idealna dla osób, które chcą zbudować masę mięśniową, czy zapewnić sobie odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne przy dużej objętości treningowej.
Rozkład makroskładników: W: 45-55%, B: 23-35%, T: 30-40%

Dieta Z WYBOREM MENU

Masz ochotę na samodzielny wybór posiłków? Wybieraj z minimum 35 posiłków dziennie i jedz tylko to, co lubisz!

Wolisz wytrawne dania zamiast słodkich? Masz ochotę na wybór czy zmianę obiadu? A może zamiast śniadania chętnie zjesz kolację? Dowolnie modyfikuj swoje menu, tak jak w danym dniu Ci pasuje!

Dieta HYPO HASHIMOTO

Dieta przeciwzapalna dla osób zmagających się z chorobami tarczycy.
Postaw na zdrowie bez rezygnacji ze smaku!
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta KETO* jest dietą ketogeniczną. Wysoka zawartość tłuszczu (75-80%!) to gwarant sytości. Dieta ta bazuje na wykorzystaniu tłuszczy (nie węglowodanów) jako głównego składnika energetycznego diety. Fantastycznie reguluje poziom insuliny i ochotę na słodycze. Składa się z 4 posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu i kolacji. Opiera się głównie na posiłkach mięsnych, rybnych i jajecznych z dodatkiem warzyw, czasem znajdziesz też w niej keto-słodkości 😉 Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal.
Rozkład makroskładników: T: 65-80%, B: 15-25%, W: 5-15%.

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.