Catering dietetyczny Police

Catering dietetyczny w Policach – jakościowe posiłki dostarczane prosto do domu

Nasza usługa cateringu dietetycznego oferuje użytkownikom z miasta Police i jego okolic wygodne i smaczne posiłki dostarczane prosto do domu. Dostarczamy diety pudełkowe również do ponad 4000 innych miast w Polsce. Nasz zespół składa się z dietetyków klinicznych oraz doświadczonych kucharzy, którzy przygotowują jedzenie zawsze ze świeżych produktów, dzięki czemu posiłki są nie tylko zdrowe, ale też doskonałe w smaku – jak z restauracji. Klientom udostępniamy także kalkulator kalorii, dzięki któremu każdy może wybrać odpowiednią kaloryczność diety.

Zalety diety pudełkowej – oszczędność czasu i wygoda

Diety pudełkowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na zdrowym odżywianiu, ale nie mają czasu na codzienne przygotowywanie posiłków. Użytkownicy naszej usługi mogą cieszyć się wygodą i oszczędnością czasu. FitMyDay oferuje dostawy codziennie lub co drugi dzień, dzięki czemu dostarczone posiłki są zawsze świeże.

Diety dopasowane do stylu życia i chorób

FitMyDay oferuje szeroki wybór diet, które można dopasować do każdego stylu życia. Wegetarianizm, weganizm, sportowy tryb życia, dieta dla dziecka, dieta ketogeniczna czy post przerywany – dostosowujemy się do najróżniejszych potrzeb klientów. Ponadto, dla osób z chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia czy nietolerancja laktozy, oferujemy diety specjalistyczne

Wybierz nasz catering!

Podsumowując, catering dietetyczny oferowany przez FitMyDay to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą odżywiać się zdrowo, wygodnie i smacznie, bez względu na swój styl życia lub choroby. Oferujemy diety pudełkowe zawsze ze świeżych produktów, dostarczane do domu lub biura. Zobacz co mamy do zaoferowania i zamów nasz catering dietetyczny już dziś! 

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta KETO* jest dietą ketogeniczną. Wysoka zawartość tłuszczu (75-80%!) to gwarant sytości. Dieta ta bazuje na wykorzystaniu tłuszczy (nie węglowodanów) jako głównego składnika energetycznego diety. Fantastycznie reguluje poziom insuliny i ochotę na słodycze. Składa się z 4 posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu i kolacji. Opiera się głównie na posiłkach mięsnych, rybnych i jajecznych z dodatkiem warzyw, czasem znajdziesz też w niej keto-słodkości 😉 Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal.
Rozkład makroskładników: T: 65-80%, B: 15-25%, W: 5-15%.

Dieta WEGAN jest dietą wegańską, bez produktów pochodzenia zwierzęcego.
100% roślin - bez utraty smaku!
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-40%

Dieta FODMAP, a dokładnie dieta low-FODMAP to sposób żywienia zawierający mało sacharydów, które fermentują. Mowa tutaj głównie o oligo-, di- i monosacharydach, jak również poliolach, w których jest jak najmniej węglowodanów, w tym głównie cukrów prostych.

Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-20%,T: 25-35%

Dieta ENJOY to idealnie zbilansowane menu w pięciu posiłkach, codziennie w Twoim domu!
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.