Catering dietetyczny Piaseczno

Catering dietetyczny FitMyDay: zdrowa dieta pudełkowa w Twoim mieście!

Catering dietetyczny FitMyDay to wyjątkowa usługa, która wyróżnia się na tle innych dostawców diety pudełkowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy catering dietetyczny w Piasecznie, a także w ponad 3500 innych miast w Polsce. Nasze diety są przygotowywane przez dietetyków klinicznych, którzy dobierają wyjątkowe połączenia smaków, tak aby zaspokoić potrzeby Twojego organizmu i rozpieścić kubki smakowe. Dostarczamy dania jak w restauracjach, zawsze ze świeżych produktów, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz jedzenie pełne składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania. Co więcej, dzięki naszemu kalkulatorowi kalorii, możesz wybrać odpowiednią kaloryczność diety, dopasowaną do Twojego stylu życia.

Diety FitMyDay dopasowane do Twojego stylu życia

W cateringu dietetycznym FitMyDay znajdziesz diety przygotowane zgodnie z Twoimi potrzebami. Oferta skierowana jest do osób, które chcą dbać o zdrowie i wybierać zdrowe posiłki, zgodne z zaleceniami dietetyka. U nas znajdziesz diety dopasowane do stylu życia: wegetariańskie, wegańskie, dla sportowców, dzieci, diety ketogeniczne, zgodne z zasadami postu przerywanego, a nawet propozycje dla osób chorych na cukrzycę, insulinooporność, Hashimoto, celiakię lub nietolerancję laktozy. Zdrowa dieta pudełkowa to oszczędność czasu i pieniędzy! Zapomnij o gotowaniu i zamawiaj zdrowe posiłki z FitMyDay!

Catering dietetyczny FitMyDay w Twoim mieście Piasecznie

Catering dietetyczny FitMyDay to idealne rozwiązanie dla osób z Piaseczna, które chcą dbać o zdrowie i cieszyć się smacznymi posiłkami. Dostarczamy diety pudełkowe w Twoim mieście oraz w ponad 3500 innych miast w Polsce. Wystarczy, że wybierzesz opcję dostawy, a my dostarczymy Ci posiłki prosto pod Twoje drzwi. Wybierz jeden z naszych pakietów i postaw na dobre i zdrowe. Zaufaj naszemu doświadczonemu zespołowi dietetyków i doświadcz wyjątkowych smaków z FitMyDay!

Pamiętaj, że zdrowa dieta pudełkowa to idealny sposób na zdrowe żywienie i oszczędność czasu – skorzystaj z naszej oferty i zamów catering dietetyczny w FitMyDay już dziś!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta - INTERMITTENT FASTING VEGE

Dieta INTERMITTENT FASTING VEGE jest dietą dla osób stosujących dietę wegetariańską i post przerywany.
Menu bez mięsa i ryb, ale zawierające jaja i produkty mleczne (laktoowowegetariańskie).
Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%

Dieta VEGE + FISH

Dieta VEGE + FISH* jest dietą bez mięsa, ale zawierającą jaja, produkty mleczne oraz ryby i owoce morza (semiwegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych od 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Dieta - RESTAURANT

Dieta Restaurant to kuchnie świata, najwyższa jakość i produkty z górnej półki, a to wszystko zbilansowane przez naszych dietetyków. Smaczniej być nie może!

Rozkład makroskładników: W: 50-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta NO LACTOSE & LESS GLUTEN

Nowa wariacja naszego najpyszniejszego FIT menu.
Dla tych, którzy nie lubią się z glutenem i laktozą. A powodów tej antypatii może być wiele: nietolerancje, alergie czy choroby autoimmunologiczne, np. Hashimoto.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.