Catering dietetyczny Ostrów Wielkopolski

Catering dietetyczny FitMyDay – idealny sposób na zdrowe odżywianie w Ostrowie Wielkopolskim i okolicach

Catering dietetyczny FitMyDay zapewnia zdrową i smaczną dietę pudełkową w Ostrowie Wielkopolskim i jego okolicach. Nasza usługa pozwala na oszczędność czasu i zachęca do zdrowego odżywiania. Przygotowujemy dania zaplanowane przez dietetyków klinicznych, dzięki czemu nasze posiłki są nie tylko pyszne, ale również odpowiednio skomponowane i dostosowane do potrzeb użytkownika. Co więcej, nasz kalkulator kalorii pozwala na wybór odpowiedniej kaloryczności diety, dzięki czemu zamawiający ma pewność, że posiłki są dostosowane do jego potrzeb. Dostarczamy diety pudełkowe do ponad 3500 miast w Polsce.

Dopasowanie diety do Twojego stylu życia i chorób

FitMyDay zapewnia diety dopasowane do wszystkich stylów życia. Oferujemy posiłki wegetariańskie, wegańskie, dla sportowców, dla dzieci, ketogeniczne oraz zgodne z zasadami postu przerywanego. Co więcej, nasz catering dietetyczny jest dobrym wyborem dla osób z chorobami takimi jak: cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, nietolerancja glutenu i nietolerancja laktozy. Wybierając naszą usługę, możesz mieć pewność, że otrzymasz posiłki o wysokiej jakości, smakujące jak w restauracjach i dostosowane do Twoich potrzeb i diety.

Zaoszczędź czas i zamów catering dietetyczny w Ostrowie Wielkopolskim

Catering dietetyczny FitMyDay to idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą zadbać o zdrowie i jednocześnie zaoszczędzić czas. Dostarczamy diety pudełkowe w Ostrowa Wielkopolskiego i okolicznych miast, jak również w  ponad 3500 miast w Polsce. Możesz wybrać spośród dostępnych opcji i mieć pewność, że nasze posiłki będą smaczne, świeże i dostosowane do Twoich potrzeb. Nie czekaj dłużej i zamów swoją dietę od FitMyDay już dziś!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta VEGE* jest dietą bez mięsa i ryb, ale zawierającą jaja i produkty mleczne (laktoowowegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Dieta LOW CARB to sposób odżywiania, polegający na ograniczeniu spożycia węglowodanów. W zamian w diecie zwiększa się podaż białka i tłuszczów.
Dieta Low Carb jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą schudnąć lub ograniczyć spożycie węglowodanów.

Rozkład makroskładników: W: 15%, B: 20%, T: 65%

Dieta NO LACTOSE & LESS GLUTEN

Nowa wariacja naszego najpyszniejszego FIT menu.
Dla tych, którzy nie lubią się z glutenem i laktozą. A powodów tej antypatii może być wiele: nietolerancje, alergie czy choroby autoimmunologiczne, np. Hashimoto.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta - RESTAURANT

Dieta Restaurant to kuchnie świata, najwyższa jakość i produkty z górnej półki, a to wszystko zbilansowane przez naszych dietetyków. Smaczniej być nie może!

Rozkład makroskładników: W: 50-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.