Catering dietetyczny Opole

Dlaczego warto skorzystać z usług cateringu dietetycznego FitMyDay w Opolu?

Korzystanie z usług cateringu dietetycznego to doskonały sposób na zdrowe odżywianie. FitMyDay to firma, która dostarcza zdrową, zbilansowaną i smaczną dietę pudełkową w Opolu oraz w okolicznych miejscowościach. Nasze diety są opracowywane przez dietetyków klinicznych, a każdy posiłek dostosowany jest do stylu życia danej osoby, spełniając wszystkie jej kaloryczne, odżywcze i zdrowotne wymagania. Dzięki naszemu kalkulatorowi kalorii możesz wybrać dostosowaną do Twoich potrzeb kaloryczność diety. Ponadto oferujemy dostawy dowolnego miejsca, a jakość posiłków jest zawsze wysoka. Codzienne menu, które możesz wybrać, jest hitem wśród naszych klientów. 

Zalety diety pudełkowej w Opolu od FitMyDay

Dieta pudełkowa od FitMyDay to doskonały sposób na zdrowe i dobre odżywianie. Dla osób, które mają trudności z utrzymaniem zdrowej diety, przygotowaliśmy wybór dostosowanych do stylu życia diet. Mamy propozycje idealne dla klientów, którzy odżywiają się wegetariańsko, wegańsko, uprawiają sport, mają dzieci (dieta Young) czy też stosują dietę ketogeniczną lub post przerywany. Przygotowaliśmy specjalne menu dla każdego. Ponadto uwzględniamy potrzeby osób z chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, nietolerancja glutenu lub laktozy. Przygotowujemy pyszne i jakościowe dania, które są dostarczane bezpośrednio do domu, biura lub do dowolnego innego, wskazanego przez Ciebie adresu. 

Oszczędność czasu i pieniędzy dzięki cateringowi dietetycznemu w Opolu od FitMyDay

Korzystanie z cateringu dietetycznego to doskonały sposób na oszczędność czasu i pieniędzy. Za pośrednictwem naszej strony internetowej możesz wybrać odpowiednią dla Ciebie dietę, a my przygotujemy ją specjalnie dla Ciebie. Zaoszczędzisz czas, który możesz przeznaczyć na inne rzeczy. Nie musisz już kupować produktów, których i tak nie zużyjesz, a ponadto możesz zaoszczędzić na kosztach jedzenia. Catering dietetyczny to ekonomiczny sposób odżywiania się.

Przetestuj nas!

Firma FitMyDay oferuje diety pudełkowe w Opolu i 3500 innych miast w Polsce. Dzięki naszym smacznym i jakościowym daniom jak z restauracji, zdrowe odżywianie stanie się łatwiejsze. Zamów swoją dietę już dziś, aby poczuć różnicę!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta ENJOY to idealnie zbilansowane menu w pięciu posiłkach, codziennie w Twoim domu!
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

NOWOŚĆ
Dieta COSMO - stworzona z myślą o kobiecej energii.

Lekka i pełna kolorów dieta z dużą ilością owoców i warzyw w formie: smoothie, sałatek oraz wegetariańskich przekąsek. Pamiętając o "tych" dniach - w menu pojawia się minimum jeden posiłek na słodko - oczywiście w wersji fit.

Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-20%,T: 25-35%

Dieta FIT & DRY* Nie zawiera słodkich posiłków. Idealna dla osób, które wolą wytrawne dania lub ze względów zdrowotnych (np. cukrzyca) ograniczają słodkości. W zależności od wybranej kaloryczności pozwoli zredukować masę ciała, zbudować tkankę mięśniową lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Dieta - RESTAURANT

Dieta Restaurant to kuchnie świata, najwyższa jakość i produkty z górnej półki, a to wszystko zbilansowane przez naszych dietetyków. Smaczniej być nie może!

Rozkład makroskładników: W: 50-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.