Catering dietetyczny Opatówek

Catering dietetyczny w Opatówku – wygodna i zdrowa opcja dla każdego

Fit My Day to usługa cateringu dietetycznego, która dostarcza zdrowych i smacznych posiłków na każdy dzień tygodnia. Dowozimy diety pudełkowe w Opatówku i okolicach oraz w ponad 3500 innych miast w Polsce. Nasze diety są przygotowywane przez dietetyków klinicznych, co gwarantuje ich wysoką jakość i zgodność z zaleceniami dietetycznymi. 

Zamawiając u nas, zyskujesz oszczędność czasu i pewność, że jesz zdrowo. Nasz kalkulator kalorii pozwala wybrać odpowiednią kaloryczność diety w zależności od Twoich potrzeb. Mamy propozycje dopasowane do różnych stylów życia, czy to wegetarianin, weganin, sportowiec itp. Przygotowujemy też diety dla osób z chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, nietolerancja glutenu czy nietolerancja laktozy. 

Chcesz zjeść smacznie i zdrowo? Zamów catering dietetyczny Fit My Day i ciesz się jakościowymi i pysznymi posiłkami jak w restauracjach!

Fit My Day – najlepsze dania pudełkowe w Opatówku

Fit My Day to najlepszy sposób na zdrowe i smaczne posiłki. Każdego dnia oferujemy dania dopasowane do Twojego stylu życia i zaleceń dietetyków. W kalkulatorze kalorii możesz wybrać odpowiednią kaloryczność diety, w zależności od Twoich potrzeb. 

Dla osób z chorobami przygotowujemy specjalne diety dostosowane do ich indywidualnych wymagań. Nasze dania są wyjątkowe w smaku i pyszne, a udostępniamy różnorodne menu, abyś mógł wybrać swoje ulubione.

Catering Dietetyczny Fit My Day – zamów zdrowe i smaczne dania pudełkowe

Korzystając z usługi cateringu dietetycznego Fit My Day, możesz cieszyć się zdrowymi i smacznymi posiłkami bez wychodzenia z domu. To wygodna opcja dla osób dbających o zdrowie i swój styl życia. U nas zawsze otrzymasz posiłki z wysokiej jakości produktów. Możesz wybrać odpowiednią kaloryczność diety w zależności od własnych potrzeb. Jeśli chcesz zjeść smacznie i zdrowo, zamów catering dietetyczny Fit My Day już dziś!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta Z WYBOREM MENU

Masz ochotę na samodzielny wybór posiłków? Wybieraj z minimum 35 posiłków dziennie i jedz tylko to, co lubisz!

Wolisz wytrawne dania zamiast słodkich? Masz ochotę na wybór czy zmianę obiadu? A może zamiast śniadania chętnie zjesz kolację? Dowolnie modyfikuj swoje menu, tak jak w danym dniu Ci pasuje!

Dieta BISTRO – Restauracyjna jakość, zbilansowana przez dietetyków, codziennie pod Twoimi drzwiami i na twoim talerzu.
Wszystko to za sprawą odpowiednio wyselekcjonowanych dań, które znasz z kart najpopularniejszych restauracji.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta FODMAP, a dokładnie dieta low-FODMAP to sposób żywienia zawierający mało sacharydów, które fermentują. Mowa tutaj głównie o oligo-, di- i monosacharydach, jak również poliolach, w których jest jak najmniej węglowodanów, w tym głównie cukrów prostych.

Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-20%,T: 25-35%

Dieta LOW CARB to sposób odżywiania, polegający na ograniczeniu spożycia węglowodanów. W zamian w diecie zwiększa się podaż białka i tłuszczów.
Dieta Low Carb jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą schudnąć lub ograniczyć spożycie węglowodanów.

Rozkład makroskładników: W: 15%, B: 20%, T: 65%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.