Catering dietetyczny Nadarzyn

Nie musisz już szukać cateringu dietetycznego w Nadarzynie, bo Fit My Day oferuje najlepsze posiłki!

Fit My Day oferuje doskonałe i smaczne posiłki, które są dostępne bez wychodzenia z domu w Nadarzynie i okolicy. Możesz zamówić catering dietetyczny dla siebie i swojej rodziny, a my dostarczymy go do Twojego domu lub biura. Catering dietetyczny Fit My Day to rozwiązanie, które jest przygotowywane przez wykwalifikowanego dietetyka. Ponadto, możesz skorzystać z naszego kalkulatora kalorii, dzięki któremu dobierzesz odpowiednią kaloryczność diety. Dzięki temu, że działamy w ponad 3500 miast w Polsce, nasz catering dietetyczny jest dostępny wszędzie!

Smaczne dania jak w restauracjach dostarczane w Twoje ręce w Nadarzynie i okolicy

Fit My Day oferuje dania jakościowe i doskonałe w smaku, którymi możesz cieszyć się, gdziekolwiek jesteś. Nasze dania są zawsze przygotowywane ze świeżych produktów, a każdy posiłek został zaprojektowany przez dietetyka klinicznego. Możesz wybrać diety pudełkowe dopasowane do Twojego stylu życia. Wegetarianin, weganin czy sportowiec – każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Mamy również diety dla osób chorujących na cukrzycę, insulinooporność, Hashimoto, celiakię lub nietolerancję laktozy

Oszczędność czasu i pieniędzy w Nadarzynie z cateringu dietetycznego Fit My Day

Korzystając z cateringu dietetycznego Fit My Day, zaoszczędzisz czas i pieniądze. Nie będziesz musiał tracić czasu na szukanie odpowiednich składników, gotowanie, a nawet sprzątanie. Dodatkowo, dostawa cateringu dietetycznego jest bezpłatna i wygodna. Wystarczy, że wybierzesz swoje dania z menu i złożysz zamówienie, a otrzymasz je prosto pod Twoje drzwi. 

Wypróbuj nasz catering!

Rezygnując z tradycyjnego sposobu gotowania, możesz cieszyć się pysznymi i zdrowymi posiłkami przygotowanymi przez specjalistów. Zadbaj o swoje zdrowie i skorzystaj z cateringu dietetycznego Fit My Day już dziś!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta FIT & DRY* Nie zawiera słodkich posiłków. Idealna dla osób, które wolą wytrawne dania lub ze względów zdrowotnych (np. cukrzyca) ograniczają słodkości. W zależności od wybranej kaloryczności pozwoli zredukować masę ciała, zbudować tkankę mięśniową lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Dieta VEGE + FISH

Dieta VEGE + FISH* jest dietą bez mięsa, ale zawierającą jaja, produkty mleczne oraz ryby i owoce morza (semiwegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych od 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Dieta ENJOY to idealnie zbilansowane menu w pięciu posiłkach, codziennie w Twoim domu!
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta FODMAP, a dokładnie dieta low-FODMAP to sposób żywienia zawierający mało sacharydów, które fermentują. Mowa tutaj głównie o oligo-, di- i monosacharydach, jak również poliolach, w których jest jak najmniej węglowodanów, w tym głównie cukrów prostych.

Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-20%,T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.