Catering dietetyczny Mogilany

Catering dietetyczny idealnie dopasowany do Twoich potrzeb

Zamawianie cateringu dietetycznego online jest świetnym sposobem na zdrową i pożywną dietę, która jest przygotowana specjalnie dla Ciebie. Fit My Day jest liderem w dostarczaniu zdrowej i pysznej diety z dostawą do domu w Mogilanach i okolicach, a także w 3500 innych polskich miast. Diety są opracowywane przez dietetyków klinicznych, którzy planują posiłki odpowiednie dla każdego stylu życia, w tym dla: wegetarian, wegan, sportowców czy dzieci. Oferujemy również diety idealne dla osób z chorobami takimi jak: cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto czy celiakia, a także nietolerancja laktozy. 

Oszczędź swój czas i energię – zamów catering dietetyczny

Każdy posiłek jest przygotowywany pod okiem dietetyków klinicznych i składa się z wysokiej jakości produktów, takich jak świeże warzywa i owoce, chude mięso, ryby, jaja, produkty pełnoziarniste i orzechy. Dzięki Fit My Day catering dietetyczny jest doskonale dopasowany do Twoich potrzeb, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię. Życie jest zbyt krótkie, aby tracić je na przygotowywanie zdrowych posiłków samemu.

Dobre, zdrowe posiłki z dowozem do Twojego domu

Fit My Day oferuje dostawę do domu, biura lub pod dowolny podany adres. Możesz wybrać dostawę codzienną, co dwa dni lub co trzy dni, w zależności od tego, jak Ci wygodniej. Diety można łatwo dostosować do swojego zapotrzebowania kalorycznego, dzięki czemu możesz jeść posiłki idealne dla Twojego organizmu. 

Wybierz zdrową dietę!

Jeśli szukasz zdrowej i pysznej diety z dostawą do domu w Mogilanach i okolicach, nie mogłeś trafić w lepsze miejsce! Fit My Day to lider w dostarczaniu zdrowego cateringu dietetycznego – dostarczamy posiłki do ponad 3500 miast w Polsce. Zaufaj naszym specjalistom i skorzystaj z oferty cateringu dietetycznego. Złóż zamówienie już dziś i ciesz się smacznymi i zdrowymi posiłkami w domu!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta KETO* jest dietą ketogeniczną. Wysoka zawartość tłuszczu (75-80%!) to gwarant sytości. Dieta ta bazuje na wykorzystaniu tłuszczy (nie węglowodanów) jako głównego składnika energetycznego diety. Fantastycznie reguluje poziom insuliny i ochotę na słodycze. Składa się z 4 posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu i kolacji. Opiera się głównie na posiłkach mięsnych, rybnych i jajecznych z dodatkiem warzyw, czasem znajdziesz też w niej keto-słodkości 😉 Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal.
Rozkład makroskładników: T: 65-80%, B: 15-25%, W: 5-15%.

Dieta BISTRO – Restauracyjna jakość, zbilansowana przez dietetyków, codziennie pod Twoimi drzwiami i na twoim talerzu.
Wszystko to za sprawą odpowiednio wyselekcjonowanych dań, które znasz z kart najpopularniejszych restauracji.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

NOWOŚĆ
Dieta COSMO - stworzona z myślą o kobiecej energii.

Lekka i pełna kolorów dieta z dużą ilością owoców i warzyw w formie: smoothie, sałatek oraz wegetariańskich przekąsek. Pamiętając o "tych" dniach - w menu pojawia się minimum jeden posiłek na słodko - oczywiście w wersji fit.

Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-20%,T: 25-35%

Dieta INTERMITTENT FASTING

Dieta INTERMITTENT FASTING* jest dietą dla osób stosujących post przerywany. Otrzymujesz 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolację) do spożycia w ciągu okna żywieniowego. Stosowanie okresowych postów naprzemiennie z oknami żywieniowymi pozwala szybko osiągnąć hollywoodzkie efekty. Podczas okresu postu możesz pić niesłodzone napoje.
Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.