Catering dietetyczny Mogilany

Catering dietetyczny idealnie dopasowany do Twoich potrzeb

Zamawianie cateringu dietetycznego online jest świetnym sposobem na zdrową i pożywną dietę, która jest przygotowana specjalnie dla Ciebie. Fit My Day jest liderem w dostarczaniu zdrowej i pysznej diety z dostawą do domu w Mogilanach i okolicach, a także w 3500 innych polskich miast. Diety są opracowywane przez dietetyków klinicznych, którzy planują posiłki odpowiednie dla każdego stylu życia, w tym dla: wegetarian, wegan, sportowców czy dzieci. Oferujemy również diety idealne dla osób z chorobami takimi jak: cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto czy celiakia, a także nietolerancja laktozy. 

Oszczędź swój czas i energię – zamów catering dietetyczny

Każdy posiłek jest przygotowywany pod okiem dietetyków klinicznych i składa się z wysokiej jakości produktów, takich jak świeże warzywa i owoce, chude mięso, ryby, jaja, produkty pełnoziarniste i orzechy. Dzięki Fit My Day catering dietetyczny jest doskonale dopasowany do Twoich potrzeb, dzięki czemu oszczędzasz czas i energię. Życie jest zbyt krótkie, aby tracić je na przygotowywanie zdrowych posiłków samemu.

Dobre, zdrowe posiłki z dowozem do Twojego domu

Fit My Day oferuje dostawę do domu, biura lub pod dowolny podany adres. Możesz wybrać dostawę codzienną, co dwa dni lub co trzy dni, w zależności od tego, jak Ci wygodniej. Diety można łatwo dostosować do swojego zapotrzebowania kalorycznego, dzięki czemu możesz jeść posiłki idealne dla Twojego organizmu. 

Wybierz zdrową dietę!

Jeśli szukasz zdrowej i pysznej diety z dostawą do domu w Mogilanach i okolicach, nie mogłeś trafić w lepsze miejsce! Fit My Day to lider w dostarczaniu zdrowego cateringu dietetycznego – dostarczamy posiłki do ponad 3500 miast w Polsce. Zaufaj naszym specjalistom i skorzystaj z oferty cateringu dietetycznego. Złóż zamówienie już dziś i ciesz się smacznymi i zdrowymi posiłkami w domu!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta NO LACTOSE & LESS GLUTEN

Nowa wariacja naszego najpyszniejszego FIT menu.
Dla tych, którzy nie lubią się z glutenem i laktozą. A powodów tej antypatii może być wiele: nietolerancje, alergie czy choroby autoimmunologiczne, np. Hashimoto.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta LOW CARB to sposób odżywiania, polegający na ograniczeniu spożycia węglowodanów. W zamian w diecie zwiększa się podaż białka i tłuszczów.
Dieta Low Carb jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą schudnąć lub ograniczyć spożycie węglowodanów.

Rozkład makroskładników: W: 15%, B: 20%, T: 65%

Dieta VEGE* jest dietą bez mięsa i ryb, ale zawierającą jaja i produkty mleczne (laktoowowegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Dieta dla dzieci to pięć zbilansowanych posiłków na cały dzień! Są one skomponowane z produktów zawierających wszystkie składniki potrzebne do prawidłowego rozwoju młodego organizmu. W zależności od wybranej kaloryczności dieta umożliwi zdrowe odżywianie lub redukcję masy ciała.

Bez dodatku cukru, nadmiaru soli, konserwantów czy wzmacniaczy smaku. Sprawdzi się na talerzach zarówno kilkuletnich dzieci, jak i kilkunastoletniej młodzieży. Każde danie jest zdrowe, dietetyczne, a przede wszystkim smaczne.

Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%.

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.