Catering dietetyczny Milanówek

Dlaczego warto zamówić catering dietetyczny z Fit My Day?

Catering dietetyczny Fit My Day dostarcza smaczne i zdrowe dania do domu, biura lub pod dowolny inny podany adres. To doskonała opcja dla osób, które chcą odżywiać się zdrowo, ale nie mają czasu na przygotowywanie posiłków. Zamawiając catering dietetyczny z Fit My Day, masz gwarancję, że Twoje dania będą przygotowane przez doświadczonych dietetyków klinicznych, a kucharze do gotowania wykorzystają tylko świeże produkty. Dzięki naszemu kalkulatorowi kalorii możesz wybrać odpowiednią kaloryczność diety, a z wyborem menu stworzyć swój wyjątkowy plan żywieniowy. Dostarczamy nasze diety pudełkowe zarówno w Milanówku i okolicach, jak i w ponad 3500 innych miastach w Polsce. 

Jakie diety oferuje Fit My Day?

Fit My Day oferuje szeroki asortyment diet, dopasowanych do Twojego stylu życia. Mamy diety dla wegetarian, wegan, sportowców, dzieci, osób które przeszły na keto lub post przerywany. Ponadto, szczególną uwagę zwracamy na potrzeby osób z chorobami takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto czy nietolerancje pokarmowe. Dzięki dostosowaniu menu w naszym cateringu dietetycznym, możesz być pewny, że Twoje diety będą zgodne z Twoimi potrzebami żywieniowymi. 

Jakie są zalety cateringu dietetycznego?

Catering dietetyczny to oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz już tracić czasu na szukanie składników i przygotowywanie posiłków. Nasze dania są przygotowane już wcześniej, dzięki czemu możesz cieszyć się smacznymi posiłkami w zaledwie kilka chwil. Dania są jakościowe i doskonałe w smaku. Przygotowane są zawsze ze świeżych produktów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje dania są zdrowe i odpowiednio zbilansowane. Catering dietetyczny to świetny sposób, aby skutecznie utrzymać zdrową i zbilansowaną dietę. Wypróbuj go już dziś i przekonaj się, jak łatwo można zadbać o swoje zdrowie! 

Wypróbuj nas

Jeśli szukasz łatwego i zdrowego sposobu, aby zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, catering dietetyczny z Fit My Day jest dla Ciebie idealny. Z nami zamawianie pysznych i zdrowych posiłków jest niezwykle proste i szybkie. Postaw na zdrową i zbilansowaną dietę – skorzystaj z cateringu dietetycznego z Fit My Day i ciesz się zdrowymi posiłkami gdziekolwiek będziesz mieć na to ochotę.

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta INTERMITTENT FASTING

Dieta INTERMITTENT FASTING* jest dietą dla osób stosujących post przerywany. Otrzymujesz 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolację) do spożycia w ciągu okna żywieniowego. Stosowanie okresowych postów naprzemiennie z oknami żywieniowymi pozwala szybko osiągnąć hollywoodzkie efekty. Podczas okresu postu możesz pić niesłodzone napoje.
Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%

Dieta FIT & DRY* Nie zawiera słodkich posiłków. Idealna dla osób, które wolą wytrawne dania lub ze względów zdrowotnych (np. cukrzyca) ograniczają słodkości. W zależności od wybranej kaloryczności pozwoli zredukować masę ciała, zbudować tkankę mięśniową lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Dieta KETO* jest dietą ketogeniczną. Wysoka zawartość tłuszczu (75-80%!) to gwarant sytości. Dieta ta bazuje na wykorzystaniu tłuszczy (nie węglowodanów) jako głównego składnika energetycznego diety. Fantastycznie reguluje poziom insuliny i ochotę na słodycze. Składa się z 4 posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu i kolacji. Opiera się głównie na posiłkach mięsnych, rybnych i jajecznych z dodatkiem warzyw, czasem znajdziesz też w niej keto-słodkości 😉 Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal.
Rozkład makroskładników: T: 65-80%, B: 15-25%, W: 5-15%.

Dieta ACTIVE* ze względu na wyższą kaloryczność jest dietą dla osób aktywnych fizycznie, ale także dla chcących zdrowo przytyć. Dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Idealna dla osób, które chcą zbudować masę mięśniową, czy zapewnić sobie odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne przy dużej objętości treningowej.
Rozkład makroskładników: W: 45-55%, B: 23-35%, T: 30-40%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.