Catering dietetyczny Lublin

Dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego FitMyDay w Lublinie?

Catering dietetyczny FitMyDay to doskonały sposób na zdrową i smaczną dietę, która jest dostosowana do Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór dań, które dopasujesz do swojego stylu życia. Jesteśmy w stanie zaoferować diety pudełkowe dla wegetarian, wegan, sportowców, dzieci oraz osób borykających się z chorobami takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto albo nietolerancja glutenu lub laktozy. Nasza usługa cateringowa jest dostępna w Lublinie i okolicach, a także w ponad 3500 innych miast w Polsce. 

Dzięki naszej usłudze cateringowej możesz cieszyć się smacznymi posiłkami bez konieczności poświęcania czasu na ich przygotowanie. Oszczędzasz czas i energię, a jednocześnie masz pewność, że spożywasz zdrowe i odpowiednio skomponowane posiłki. Nasi specjaliści dbają o to, aby każdy posiłek był dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji żywieniowych. 

Jakie są zalety cateringu dietetycznego FitMyDay?

Korzystanie z cateringu dietetycznego FitMyDay to doskonała okazja do tego, aby cieszyć się smacznymi posiłkami bez konieczności poświęcania czasu na ich przygotowanie. Dzięki naszej usłudze cateringowej możesz mieć pewność, że spożywasz odpowiednio skomponowane posiłki dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji żywieniowych. Nasza oferta jest bardzo szeroka i każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Catering dietetyczny dostarczymy prosto pod Twoje drzwi w Lublinie i okolicach. Korzystaj z naszej usługi cateringowej i ciesz się smaczną i zdrową dietą!

Skorzystaj już teraz z cateringu dietetycznego FitMyDay w Lublinie!

Jeśli szukasz sprawdzonego rozwiązania dotyczącego Twojej diety – skorzystaj już teraz z cateringu dietetycznego FitMyDay w Lublinie! Nasza usługa cateringowa to doskonała okazja do tego, aby cieszyć się smacznymi posiłkami bez najmniejszego wysiłku z Twojej strony. Oferujemy szeroki wybór dań dopasowanych do Twoich potrzeb i preferencji żywieniowych. Zaufaj specjalistom od cateringu dietetycznego z FitMyDay i ciesz się smaczną i zdrową dietą.

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta LOW CARB to sposób odżywiania, polegający na ograniczeniu spożycia węglowodanów. W zamian w diecie zwiększa się podaż białka i tłuszczów.
Dieta Low Carb jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą schudnąć lub ograniczyć spożycie węglowodanów.

Rozkład makroskładników: W: 15%, B: 20%, T: 65%

Dieta VEGE* jest dietą bez mięsa i ryb, ale zawierającą jaja i produkty mleczne (laktoowowegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Dieta NO LACTOSE & LESS GLUTEN

Nowa wariacja naszego najpyszniejszego FIT menu.
Dla tych, którzy nie lubią się z glutenem i laktozą. A powodów tej antypatii może być wiele: nietolerancje, alergie czy choroby autoimmunologiczne, np. Hashimoto.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta HYPO HASHIMOTO

Dieta przeciwzapalna dla osób zmagających się z chorobami tarczycy.
Postaw na zdrowie bez rezygnacji ze smaku!
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.