Catering dietetyczny Łódź

Najlepsza dieta pudełkowa w Łodzi - FitMyDay

W Łodzi Twoje zdrowie i smaczne posiłki zapewni Ci FitMyDay. Nasza usługa cateringowa łączy w sobie zdrowe, pyszne i dostosowane do potrzeb posiłki z dostawą do domu lub biura. Dzięki FitMyDay diety pudełkowe stały się dostępne dla wszystkich w Łodzi i okolicach. W ofercie znajdziesz różnorodne diety, dopasowane do Twojego stylu życia. Z nami możesz cieszyć się dostarczanymi do domu jakościowymi posiłkami, które są nie tylko takie jak w restauracjach, ale też dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Przygotujemy dania dla wegetarianina, weganina, sportowca lub dziecka, zgodne z zasadami keto albo idealne na post przerywany. Mamy też propozycje dla osób z chorobami, takimi jak: cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia czy nietolerancja laktozy. 

Zalety diety pudełkowej z FitMyDay

Dieta pudełkowa z FitMyDay to połączenie korzyści zdrowotnych, oszczędności czasu i wyróżniających się smakiem posiłków. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na samodzielne gotowanie i wybieranie produktów, ale jednocześnie chcą cieszyć się zdrowymi posiłkami. Wybierz dietę, która odpowiada Twoim potrzebom, a my dostarczymy ją do Twojego domu lub biura. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze, które wcześniej poświęcałeś na zakupy oraz gotowanie. Wybierz jedną z naszych diet i ciesz się zdrowymi posiłkami dostarczanymi prosto do Ciebie. 

Diety pudełkowe w Twoim mieście - FitMyDay dostarcza do Łodzi!

FitMyDay to nie tylko diety pudełkowe dopasowane do Twojego stylu życia. To także dostawa do domu lub biura w Twoim mieście. Oferujemy catering dietetyczny w ponad 3500 miast w Polsce, w tym w Łodzi i jej okolicach. Wybierz swoje menu i ciesz się zdrowymi oraz smacznymi posiłkami każdego dnia. Dla nas liczy się jakość, więc możesz być pewien, że Twoje posiłki będą zawsze świeże i dobre. Przygotowywane są przez dietetyków klinicznych i odpowiednio zbilansowane. Posiadamy też kalkulator kalorii, który pozwoli Ci wybrać odpowiednią kaloryczność diety. 

Wybierz nasze posiłki!

Jeśli chcesz cieszyć się zdrowymi i odpowiednio zbilansowanymi posiłkami każdego dnia, zamów dietę pudełkową z FitMyDay. Wybierz swoje menu, a my dostarczymy je pod wskazany adres. Z FitMyDay Twoje zdrowie jest na wyciągnięcie ręki!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta INTERMITTENT FASTING

Dieta INTERMITTENT FASTING* jest dietą dla osób stosujących post przerywany. Otrzymujesz 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolację) do spożycia w ciągu okna żywieniowego. Stosowanie okresowych postów naprzemiennie z oknami żywieniowymi pozwala szybko osiągnąć hollywoodzkie efekty. Podczas okresu postu możesz pić niesłodzone napoje.
Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%

Dieta HYPO HASHIMOTO

Dieta przeciwzapalna dla osób zmagających się z chorobami tarczycy.
Postaw na zdrowie bez rezygnacji ze smaku!
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta - INTERMITTENT FASTING VEGE

Dieta INTERMITTENT FASTING VEGE jest dietą dla osób stosujących dietę wegetariańską i post przerywany.
Menu bez mięsa i ryb, ale zawierające jaja i produkty mleczne (laktoowowegetariańskie).
Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%

Dieta VEGE* jest dietą bez mięsa i ryb, ale zawierającą jaja i produkty mleczne (laktoowowegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.