Catering dietetyczny Leszno

Catering dietetyczny w Lesznie od FitMyDay– smaczne i zdrowe posiłki dostarczane bezpośrednio do Twojego domu lub biura

FitMyDay to usługa cateringu dietetycznego oferująca jakościowe i pyszne posiłki dostarczane prosto do Twojego domu lub biura. Naszym celem jest dostarczenie Ci zdrowych dań, dostosowanych do Twojego stylu życia i potrzeb. Ponadto, dzięki naszemu kalkulatorowi kalorii możesz łatwo wybrać odpowiednią kaloryczność dla Twojej diety. Dostarczamy diety pudełkowe w Lesznie i okolicach. Przygotowujemy jedzenie pod okiem doświadczonych dietetyków, zawsze z najświeższych produktów

Oszczędność czasu dzięki FitMyDay – zamów dania jak w restauracjach w Lesznie!

Skorzystanie z usługi cateringu dietetycznego FitMyDay to oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz już spędzać czasu na robieniu zakupów, gotowaniu i planowaniu jadłospisu na cały tydzień. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią dla siebie dietę, a my zajmiemy się resztą. Oferta diety z wyborem menu jest hitem wśród naszych klientów. Nasze posiłki są dostarczane bezpośrednio do Twojego domu lub biura w Lesznie. 

Diety pudełkowe FitMyDay dla każdego, dopasujesz je do Twojego stylu życia i potrzeb

FitMyDay oferuje diety pudełkowe dla każdego. Nasze diety to różnorodne propozycje, które dopasujesz Twojego stylu życia, potrzeb i preferencji żywieniowych, na przykład takich jak: wegetarianizm czy weganizm. Mamy coś dla sportowca, dziecka, osoby stosującej keto czy post przerywany. Ponadto, oferujemy diety dla osób z chorobami, takimi jak: cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia (nietolerancja glutenu) czy nietolerancja laktozy. Zamów jedzenie wygodnie przez naszą stronę i ciesz się smacznymi i zdrowymi posiłkami. 

Znajdź swój idealny catering!

Jeśli szukasz dobrych i zdrowych posiłków dostarczanych bezpośrednio do Twojego domu w Lesznie lub okolicach, to FitMyDay jest dla Ciebie! Nie musisz już tracić czasu na gotowanie i robienie zakupów – wybierz odpowiednią dla siebie dietę i ciesz się jakościowymi posiłkami dostarczanymi prosto pod Twoje drzwi. Nie czekaj – zamów diety pudełkowe z FitMyDay już dziś i ciesz się zdrowymi i pysznymi posiłkami!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta Z WYBOREM MENU

Masz ochotę na samodzielny wybór posiłków? Wybieraj z minimum 35 posiłków dziennie i jedz tylko to, co lubisz!

Wolisz wytrawne dania zamiast słodkich? Masz ochotę na wybór czy zmianę obiadu? A może zamiast śniadania chętnie zjesz kolację? Dowolnie modyfikuj swoje menu, tak jak w danym dniu Ci pasuje!

Dieta BISTRO – Restauracyjna jakość, zbilansowana przez dietetyków, codziennie pod Twoimi drzwiami i na twoim talerzu.
Wszystko to za sprawą odpowiednio wyselekcjonowanych dań, które znasz z kart najpopularniejszych restauracji.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta VEGE + FISH

Dieta VEGE + FISH* jest dietą bez mięsa, ale zawierającą jaja, produkty mleczne oraz ryby i owoce morza (semiwegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych od 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Dieta HYPO HASHIMOTO

Dieta przeciwzapalna dla osób zmagających się z chorobami tarczycy.
Postaw na zdrowie bez rezygnacji ze smaku!
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.