Catering dietetyczny Kraków

Dlaczego warto skorzystać z usługi cateringu dietetycznego FitMyDay w Krakowie?

W Krakowie możesz skorzystać z cateringu dietetycznego, który oferuje dostawy zdrowych i dobrze zbilansowanych diet pudełkowych, które są przygotowywane przez dietetyków klinicznych. FitMyDay zapewnia pyszne posiłki nie tylko w Krakowie, ale także w ponad 3500 innych miast w Polsce. Dzięki nam każdy zainteresowany może cieszyć się daniami jak z restauracji każdego dnia. 

Nasza usługa dostarcza Ci jakościowe, pyszne, doskonałe w smaku dania, zawierające w sobie kompletny zestaw witamin i makroskładników, które zadbają o Twoje dobre zdrowie i samopoczucie. Jesteś wegetarianinem, weganinem, sportowcem, dzieckiem, keto-maniakiem, a może stosujesz post przerywany? Nie ma problemu – u nas każdy jest mile widziany! U nas znajdziesz najlepsze diety, dopasowane do Twojego stylu życia.

Jakie korzyści niesie catering dietetyczny FitMyDay?

Korzystanie z naszych usług cateringu dietetycznego w Krakowie pozwala Ci oszczędzić czas, który możesz poświęcić na inne zajęcia. Przygotowujemy dietę pudełkową zgodną z Twoim wyborem, dzięki czemu nie musisz już tracić czasu na kupowanie odpowiednich produktów oraz gotowanie

Nasza usługa jest idealna dla osób z chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia (nietolerancja glutenu) czy nietolerancja laktozy. Kalkulator kalorii na stronie internetowej FitMyDay pozwala Ci wybrać odpowiednią kaloryczność diety, a mnogość opcji, jakie daje wybór menu, jest prawdziwym hitem!

Dlaczego warto zamówić catering dietetyczny FitMyDay w Krakowie?

Jeśli szukasz cateringu dietetycznego, który zapewni Ci jakościowe, doskonałe w smaku dania niczym w restauracjach, które będą dobrze zbilansowane, to usługa cateringu dietetycznego FitMyDay w Krakowie jest dla Ciebie idealna. 

Wybierz diety od nas!

Dostarczamy dietę pudełkową zgodną z Twoimi preferencjami dietetycznymi, dzięki czemu nie musisz się o nic martwić. Współpracujemy z osobami zdrowymi oraz chorującymi. Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic, zamów catering dietetyczny FitMyDay i ciesz się dobrymi oraz zdrowymi posiłkami w zaciszu własnego domu!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta LOW CARB to sposób odżywiania, polegający na ograniczeniu spożycia węglowodanów. W zamian w diecie zwiększa się podaż białka i tłuszczów.
Dieta Low Carb jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą schudnąć lub ograniczyć spożycie węglowodanów.

Rozkład makroskładników: W: 15%, B: 20%, T: 65%

Dieta - RESTAURANT

Dieta Restaurant to kuchnie świata, najwyższa jakość i produkty z górnej półki, a to wszystko zbilansowane przez naszych dietetyków. Smaczniej być nie może!

Rozkład makroskładników: W: 50-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta ACTIVE* ze względu na wyższą kaloryczność jest dietą dla osób aktywnych fizycznie, ale także dla chcących zdrowo przytyć. Dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Idealna dla osób, które chcą zbudować masę mięśniową, czy zapewnić sobie odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne przy dużej objętości treningowej.
Rozkład makroskładników: W: 45-55%, B: 23-35%, T: 30-40%

Dieta BISTRO – Restauracyjna jakość, zbilansowana przez dietetyków, codziennie pod Twoimi drzwiami i na twoim talerzu.
Wszystko to za sprawą odpowiednio wyselekcjonowanych dań, które znasz z kart najpopularniejszych restauracji.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.