Catering dietetyczny Kórnik

Dlaczego warto korzystać z cateringu dietetycznego Fit My Day?

Świat zmienia się wielkimi krokami, a z nim zmieniają się nasze potrzeby. Dlatego my dostarczamy naszym klientom catering dietetyczny, który jest dostosowany do ich stylu życia. Fit My Day jest liderem na rynku usług cateringowych w Polsce. Oferujemy dostawy diet pudełkowych w Kórniku i ponad 3500 innych polskich miast. Nasz catering dietetyczny to wygoda, oszczędność czasu i świeże, jakościowe posiłki. Dzięki temu możesz łatwo i szybko zamówić dietę, która będzie dopasowana do Twojego stylu życia i diety. 

Diety pudełkowe – szybkie i zdrowe rozwiązanie

Diety pudełkowe to doskonała alternatywa dla osób, którym zależy na zdrowym stylu życia, ale nie mają czasu na samodzielne gotowanie. Fit My Day dostarcza świeże i dobre posiłki przygotowane przez dietetyka klinicznego. Wybór jest bogaty – dostępne są diety dla wegetarian, wegan, sportowców, dzieci oraz osób z chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia i nietolerancja laktozy. Nasz kalkulator kalorii pozwala dobrać posiłki odpowiednie do Twoich potrzeb.

Nieograniczone możliwości – wybierz dietę dopasowaną do Twoich potrzeb

Dzięki cateringowi dietetycznemu, jakim jest Fit My Day, możesz wybierać spośród wielu zdrowych i smacznych dań, które są dostosowane do Twoich potrzeb. Menu jest ustalane przez dietetyka i zawiera różnorodne dania, które są bogate w witaminy, składniki odżywcze, a także zdrowe tłuszcze i białka. Możesz mieć pewność, że wszystkie składniki są świeże, a dania smakują jak w restauracji. 

Sprawdź nasze diety!

Jeśli szukasz zdrowego i smacznego rozwiązania dla swojej diety, wybierz diety pudełkowe Fit My Day i ciesz się pysznymi, jakościowymi posiłkami dostarczanymi pod wybrany adres. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w Kórniku i okolicach. Sprawdź nas już dziś i zacznij zdrowo się odżywiać!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta KETO* jest dietą ketogeniczną. Wysoka zawartość tłuszczu (75-80%!) to gwarant sytości. Dieta ta bazuje na wykorzystaniu tłuszczy (nie węglowodanów) jako głównego składnika energetycznego diety. Fantastycznie reguluje poziom insuliny i ochotę na słodycze. Składa się z 4 posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu i kolacji. Opiera się głównie na posiłkach mięsnych, rybnych i jajecznych z dodatkiem warzyw, czasem znajdziesz też w niej keto-słodkości 😉 Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal.
Rozkład makroskładników: T: 65-80%, B: 15-25%, W: 5-15%.

Dieta FIT* jest standardową dietą dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać. Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Sprawdzi się przy niskiej lub umiarkowanej aktywności fizycznej.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Dieta SIMPLE to dieta oparta na tradycyjnej kuchni. Idealna na początek przygody z cateringiem dietetycznym.
Potrawy, które znasz i do których wracasz.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta VEGE* jest dietą bez mięsa i ryb, ale zawierającą jaja i produkty mleczne (laktoowowegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.