Catering dietetyczny Komorniki

Catering dietetyczny w Komornikach – Fit My Day to wybór jakościowych posiłków i oszczędność czasu

Catering dietetyczny Fit My Day to doskonała propozycja dla osób, które cenią 

jakościowe posiłki, wygodę i oszczędność czasu. Nasza usługa dietetyczna oferuje dostawę do domu, biura lub pod dowolny podany adres. Nasze dania są przygotowywane przez dietetyków klinicznych i zawsze ze świeżych produktów. Zakres naszych usług obejmuje ponad 3500 miast w Polsce, w tym także Komorniki i ich okolice. 

Dodatkowo, udostępniamy kalkulator kalorii, który pozwala wybrać odpowiednią kaloryczność diety.

Zalety diety pudełkowej – catering dietetyczny Fit My Day dostarczy Ci smaczne i zdrowe posiłki

Catering dietetyczny Fit My Day to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać właściwie o swoją dietę. Dostarczamy Ci smaczne i zdrowe posiłki, które pomagają utrzymać odpowiednią formę. Dostarczamy posiłki o odpowiedniej zawartości składników odżywczych. 

Dieta pudełkowa to także oszczędność czasu. Nie musisz już tracić czasu na szukanie informacji o zdrowych posiłkach, robienie zakupów i poszukiwanie przepisów. O wszystko zadba catering dietetyczny Fit My Day.

Diety dopasowane do stylu życia – wegetarianin, weganin, sportowiec

Catering dietetyczny Fit My Day dostarcza dopasowane do stylu życia dania, zgodne z Twoimi preferencjami. Każdy z naszych klientów może wybrać odpowiednią dietę dopasowaną do swoich wymagań i stylu życia. 

Oferujemy diety pudełkowe dla wegetarian, wegan, sportowców, dzieci itp. Uwzględniamy w ofercie również osoby, które mają problemy zdrowotne, takie jak cukrzyca, insulinoorność, Hashimoto, celiakia i nietolerancja laktozy.

Wybierz smaczny catering!

Podsumowując, catering dietetyczny Fit My Day dostarcza pyszne i zdrowe posiłki, które są dopasowane do Twojego stylu życia. Sprawdź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej o naszych usługach. Zacznij zdrowo się odżywiać i cieszyć się szybkim oraz smacznym jedzeniem z Fit My Day!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta LOW CARB to sposób odżywiania, polegający na ograniczeniu spożycia węglowodanów. W zamian w diecie zwiększa się podaż białka i tłuszczów.
Dieta Low Carb jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą schudnąć lub ograniczyć spożycie węglowodanów.

Rozkład makroskładników: W: 15%, B: 20%, T: 65%

Dieta KETO* jest dietą ketogeniczną. Wysoka zawartość tłuszczu (75-80%!) to gwarant sytości. Dieta ta bazuje na wykorzystaniu tłuszczy (nie węglowodanów) jako głównego składnika energetycznego diety. Fantastycznie reguluje poziom insuliny i ochotę na słodycze. Składa się z 4 posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu i kolacji. Opiera się głównie na posiłkach mięsnych, rybnych i jajecznych z dodatkiem warzyw, czasem znajdziesz też w niej keto-słodkości 😉 Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal.
Rozkład makroskładników: T: 65-80%, B: 15-25%, W: 5-15%.

Dieta ACTIVE* ze względu na wyższą kaloryczność jest dietą dla osób aktywnych fizycznie, ale także dla chcących zdrowo przytyć. Dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Idealna dla osób, które chcą zbudować masę mięśniową, czy zapewnić sobie odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne przy dużej objętości treningowej.
Rozkład makroskładników: W: 45-55%, B: 23-35%, T: 30-40%

Dieta HYPO HASHIMOTO

Dieta przeciwzapalna dla osób zmagających się z chorobami tarczycy.
Postaw na zdrowie bez rezygnacji ze smaku!
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.