Catering dietetyczny Komorniki

Catering dietetyczny w Komornikach – Fit My Day to wybór jakościowych posiłków i oszczędność czasu

Catering dietetyczny Fit My Day to doskonała propozycja dla osób, które cenią 

jakościowe posiłki, wygodę i oszczędność czasu. Nasza usługa dietetyczna oferuje dostawę do domu, biura lub pod dowolny podany adres. Nasze dania są przygotowywane przez dietetyków klinicznych i zawsze ze świeżych produktów. Zakres naszych usług obejmuje ponad 3500 miast w Polsce, w tym także Komorniki i ich okolice. 

Dodatkowo, udostępniamy kalkulator kalorii, który pozwala wybrać odpowiednią kaloryczność diety.

Zalety diety pudełkowej – catering dietetyczny Fit My Day dostarczy Ci smaczne i zdrowe posiłki

Catering dietetyczny Fit My Day to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać właściwie o swoją dietę. Dostarczamy Ci smaczne i zdrowe posiłki, które pomagają utrzymać odpowiednią formę. Dostarczamy posiłki o odpowiedniej zawartości składników odżywczych. 

Dieta pudełkowa to także oszczędność czasu. Nie musisz już tracić czasu na szukanie informacji o zdrowych posiłkach, robienie zakupów i poszukiwanie przepisów. O wszystko zadba catering dietetyczny Fit My Day.

Diety dopasowane do stylu życia – wegetarianin, weganin, sportowiec

Catering dietetyczny Fit My Day dostarcza dopasowane do stylu życia dania, zgodne z Twoimi preferencjami. Każdy z naszych klientów może wybrać odpowiednią dietę dopasowaną do swoich wymagań i stylu życia. 

Oferujemy diety pudełkowe dla wegetarian, wegan, sportowców, dzieci itp. Uwzględniamy w ofercie również osoby, które mają problemy zdrowotne, takie jak cukrzyca, insulinoorność, Hashimoto, celiakia i nietolerancja laktozy.

Wybierz smaczny catering!

Podsumowując, catering dietetyczny Fit My Day dostarcza pyszne i zdrowe posiłki, które są dopasowane do Twojego stylu życia. Sprawdź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej o naszych usługach. Zacznij zdrowo się odżywiać i cieszyć się szybkim oraz smacznym jedzeniem z Fit My Day!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta BISTRO – Restauracyjna jakość, zbilansowana przez dietetyków, codziennie pod Twoimi drzwiami i na twoim talerzu.
Wszystko to za sprawą odpowiednio wyselekcjonowanych dań, które znasz z kart najpopularniejszych restauracji.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta ENJOY to idealnie zbilansowane menu w pięciu posiłkach, codziennie w Twoim domu!
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta IMMUNITY jest pełna sezonowych, jesiennych produktów – bo przecież kluczem do wzmocnienia odporności jest urozmaicona, regularna dieta, bogata w warzywa i owoce sezonowe.
Świeże warzywa i owoce smakują najlepiej.
Korzystanie z sezonowości i lokalnych produktów, zamiast importowanych z daleka, jest proekologicznym rozwiązaniem - ograniczamy ślad węglowy oraz emisję tlenków siarki, azotu czy pyłów w przypadku, gdy rośliny transportowane są pojazdami silnikowymi.

Dieta - RESTAURANT

Dieta Restaurant to kuchnie świata, najwyższa jakość i produkty z górnej półki, a to wszystko zbilansowane przez naszych dietetyków. Smaczniej być nie może!

Rozkład makroskładników: W: 50-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.