Catering dietetyczny Kiełczów

Catering dietetyczny Fit My Day – smaczne dania dostarczane codziennie do Ciebie!

Catering dietetyczny Fit My Day to doskonała opcja dla osób, które chcą zdrowo i smacznie się odżywiać. Dostarczamy diety pudełkowe zarówno w miejscowości Kiełczów, jak i do ponad 3500 innych miast w Polsce. Nasze dania przygotowują dietetycy kliniczni, dbając o odpowiednią ilość kalorii, wartości odżywczych i smak. Możesz skorzystać z naszego kalkulatora kalorii, który pomoże Ci wybrać odpowiednią ilość kalorii dla Twojej diety. 

Oferowane przez nas dania są jakościowe i pyszne. Do ich przygotowania stosujemy świeże, starannie dobrane składniki. Dzięki temu nasze dania smakują jak w restauracjach! Nasza dieta z wyborem menu pozwala Ci wybrać codziennie posiłki, które Ci odpowiadają.

Dostosowane diety – zdrowe i smaczne jedzenie dla każdego!

Nasze usługi cateringu dietetycznego są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy diety dopasowane do stylu życia, takie jak wegetariańskie, wegańskie, dla sportowców, dla dzieci oraz ketogeniczne i posty przerywane. Ponadto oferujemy diety dla osób z chorobami, w tym cukrzycą, insulinoopornością, Hashimoto, nietolerancją glutenu oraz nietolerancją laktozy.

Oszczędność czasu i pieniędzy – dieta pudełkowa Fit My Day!

Diety pudełkowe to doskonała opcja dla osób, które nie mają czasu na przygotowywanie posiłków. Korzystając z usług cateringu dietetycznego Fit My Day, zaoszczędzisz czas i pieniądze. Wystarczy, że zamówisz dostawę do domu, biura lub innego miejsca, aby dostać codziennie świeże, zdrowe i smaczne posiłki. Przekonaj się sam, jak wygodne i zdrowe może być codzienne odżywianie! Dołącz do naszego grona zadowolonych klientów i ciesz się smacznymi, zdrowymi posiłkami dostarczanymi codziennie. Zamów diety pudełkowe Fit My Day już dziś i postaw na najwyższą jakość.

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta FODMAP, a dokładnie dieta low-FODMAP to sposób żywienia zawierający mało sacharydów, które fermentują. Mowa tutaj głównie o oligo-, di- i monosacharydach, jak również poliolach, w których jest jak najmniej węglowodanów, w tym głównie cukrów prostych.

Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-20%,T: 25-35%

Dieta FIT* jest standardową dietą dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać. Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Sprawdzi się przy niskiej lub umiarkowanej aktywności fizycznej.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Dieta KETO* jest dietą ketogeniczną. Wysoka zawartość tłuszczu (75-80%!) to gwarant sytości. Dieta ta bazuje na wykorzystaniu tłuszczy (nie węglowodanów) jako głównego składnika energetycznego diety. Fantastycznie reguluje poziom insuliny i ochotę na słodycze. Składa się z 4 posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu i kolacji. Opiera się głównie na posiłkach mięsnych, rybnych i jajecznych z dodatkiem warzyw, czasem znajdziesz też w niej keto-słodkości 😉 Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal.
Rozkład makroskładników: T: 65-80%, B: 15-25%, W: 5-15%.

Dieta VEGE + FISH

Dieta VEGE + FISH* jest dietą bez mięsa, ale zawierającą jaja, produkty mleczne oraz ryby i owoce morza (semiwegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych od 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.