Catering dietetyczny Katowice

FitMyDay - catering dietetyczny w Katowicach - wypróbuj i ciesz się zdrowymi posiłkami!

Jeszcze nigdy dieta nie była tak prosta! FitMyDay oferuje catering dietetyczny w Katowicach, dostarczając pyszne dania, takie jak w restauracjach. Wszystkie są przygotowane przez dietetyków klinicznych. Oferujemy diety pudełkowe w wybranej kaloryczności, dostarczane do domu, biura lub pod dowolny podany adres w mieście. Wybierz z naszego menu Twoje ulubione dania, dostosowane do Twojego stylu życia. Znajdziesz tu posiłki wegetariańskie, wegańskie, dla sportowców, dla dzieci, keto i wiele innych! Sprawdź kalkulator kalorii i wybierz najlepszą dla siebie dietę. Możesz też być spokojny o wysoką jakość posiłków, ponieważ wykorzystujemy wyłącznie świeże produkty. A jeśli masz jeszcze jakieś szczególne wymagania, skontaktuj się z naszą załogą, zawsze służymy dobrą radą i wsparciem. Z FitMyDay dostarczamy dietę pudełkową nie tylko do Katowic, ale również do ponad 3500 innych miast w Polsce! 

Dieta Pudełkowa - oszczędność czasu i pieniędzy z FitMyDay

Catering dietetyczny z FitMyDay to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać, ale nie mają czasu na przygotowywanie posiłków samodzielnie. Nasza dieta pudełkowa to oszczędność czasu, pieniędzy i stresu związanego z koniecznością codziennego planowania posiłków. Możesz wybrać gotowe dania, które będą dopasowane do Twojego stylu życia – wegetariańskie, wegańskie, dla sportowców, dla dzieci, keto czy idealne na post przerywany. A jeśli masz jakąś specjalną potrzebę dietetyczną, możesz skorzystać z diet dla osób z chorobami, takimi jak: cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia lub nietolerancja laktozy. Wybierz swoją dietę z FitMyDay i skorzystaj z wygodnego i zdrowego cateringu dietetycznego w Katowicach!

Zdrowy catering dietetyczny w Katowicach - sprawdź FitMyDay!

Jeśli planujesz odżywiać się zdrowo, ale nie masz czasu lub umiejętności, by samodzielnie przygotowywać posiłki, catering dietetyczny od FitMyDay w Katowicach jest świetnym rozwiązaniem. U nas znajdziesz diety pudełkowe dopasowane do Twojego stylu życia. Wypróbuj FitMyDay – najlepszy i najsmaczniejszy sposób na zdrowe odżywianie! Nie tylko w Katowicach, ale również w ponad 3500 innych polskich miast – zamów diety pudełkowe z FitMyDay i ciesz się zdrowymi posiłkami!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta - RESTAURANT

Dieta Restaurant to kuchnie świata, najwyższa jakość i produkty z górnej półki, a to wszystko zbilansowane przez naszych dietetyków. Smaczniej być nie może!

Rozkład makroskładników: W: 50-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta BISTRO – Restauracyjna jakość, zbilansowana przez dietetyków, codziennie pod Twoimi drzwiami i na twoim talerzu.
Wszystko to za sprawą odpowiednio wyselekcjonowanych dań, które znasz z kart najpopularniejszych restauracji.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta KETO* jest dietą ketogeniczną. Wysoka zawartość tłuszczu (75-80%!) to gwarant sytości. Dieta ta bazuje na wykorzystaniu tłuszczy (nie węglowodanów) jako głównego składnika energetycznego diety. Fantastycznie reguluje poziom insuliny i ochotę na słodycze. Składa się z 4 posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu i kolacji. Opiera się głównie na posiłkach mięsnych, rybnych i jajecznych z dodatkiem warzyw, czasem znajdziesz też w niej keto-słodkości 😉 Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal.
Rozkład makroskładników: T: 65-80%, B: 15-25%, W: 5-15%.

Dieta ACTIVE* ze względu na wyższą kaloryczność jest dietą dla osób aktywnych fizycznie, ale także dla chcących zdrowo przytyć. Dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Idealna dla osób, które chcą zbudować masę mięśniową, czy zapewnić sobie odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne przy dużej objętości treningowej.
Rozkład makroskładników: W: 45-55%, B: 23-35%, T: 30-40%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.