Catering dietetyczny Józefów

Catering dietetyczny FitMyDay – zdrowa i smaczna dieta pudełkowa dla każdego!

W FitMyDay oferujemy naszym klientom catering dietetyczny, który pozwala na zdrowe odżywianie bez wysiłku. Nasza usługa jest idealna dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale nie mają czasu na przygotowywanie posiłków. Dostarczamy nasze diety pudełkowe do ponad 3500 miast w Polsce, w tym również do Józefowa i okolic. 

 

Dieta pudełkowa to doskonały sposób na oszczędność czasu i energii. Nie musisz już tracić godzin na planowanie posiłków, robienie listy zakupów czy gotowanie. Wystarczy, że zamówisz u nas dietę pudełkową, a my dostarczymy Ci jedzenie prosto pod drzwi. Co więcej, nasze diety są dopasowane do Twojego stylu życia – mamy opcje wegetariańskie, wegańskie, sportowe oraz specjalne diety dla dzieci i osób borykających się z chorobami takimi jak cukrzyca, insulinooporność, celiakia, Hashimoto czy nietolerancje pokarmowe. 

Zaoszczędź czas i energię – skorzystaj z cateringu dietetycznego FitMyDay!

Catering dietetyczny FitMyDay jest idealnym rozwiązaniem dla każdego. Nasza usługa polega na dostarczeniu Ci codziennie świeżo przygotowanych i wysokojakościowych posiłków prosto pod drzwi. Możesz wybrać dowolny rodzaj diety, a my przygotujemy dania dopasowane do Twoich potrzeb. Możesz skorzystać z naszej usługi w Józefowie oraz okolicach, jak i w ponad 3500 innych miast w Polsce! 

Sprawdź nasze diety!

Catering dietetyczny FitMyDay to doskonałe rozwiązanie dla osób dbających o swoje zdrowie i samopoczucie. Zaoszczędź czas i energię – skorzystaj z naszej usługi już teraz!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta FIT & DRY* Nie zawiera słodkich posiłków. Idealna dla osób, które wolą wytrawne dania lub ze względów zdrowotnych (np. cukrzyca) ograniczają słodkości. W zależności od wybranej kaloryczności pozwoli zredukować masę ciała, zbudować tkankę mięśniową lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Dieta dla dzieci to pięć zbilansowanych posiłków na cały dzień! Są one skomponowane z produktów zawierających wszystkie składniki potrzebne do prawidłowego rozwoju młodego organizmu. W zależności od wybranej kaloryczności dieta umożliwi zdrowe odżywianie lub redukcję masy ciała.

Bez dodatku cukru, nadmiaru soli, konserwantów czy wzmacniaczy smaku. Sprawdzi się na talerzach zarówno kilkuletnich dzieci, jak i kilkunastoletniej młodzieży. Każde danie jest zdrowe, dietetyczne, a przede wszystkim smaczne.

Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%.

Dieta SIMPLE to dieta oparta na tradycyjnej kuchni. Idealna na początek przygody z cateringiem dietetycznym.
Potrawy, które znasz i do których wracasz.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta KETO* jest dietą ketogeniczną. Wysoka zawartość tłuszczu (75-80%!) to gwarant sytości. Dieta ta bazuje na wykorzystaniu tłuszczy (nie węglowodanów) jako głównego składnika energetycznego diety. Fantastycznie reguluje poziom insuliny i ochotę na słodycze. Składa się z 4 posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu i kolacji. Opiera się głównie na posiłkach mięsnych, rybnych i jajecznych z dodatkiem warzyw, czasem znajdziesz też w niej keto-słodkości 😉 Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal.
Rozkład makroskładników: T: 65-80%, B: 15-25%, W: 5-15%.

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.