Catering dietetyczny Jarocin

Catering dietetyczny Fit My Day – Twoje zdrowie w Twoim domu

Zamawiając catering dietetyczny Fit My Day w Jarocinie, masz dostęp do jakościowych, pysznych posiłków i możliwość skorzystania z usług dietetyka klinicznego. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoja dieta będzie zgodna z Twoimi oczekiwaniami. Przygotowując diety, uwzględniamy Twoje preferencje żywieniowe, tryb życia i potrzeby dietetyczne. Oferujemy dostawę do domu, biura lub pod dowolny podany adres, dzięki czemu możesz komfortowo i bezpiecznie korzystać z naszych usług. 

Oszczędność czasu i pieniędzy – diety pudełkowe w Jarocinie

Catering dietetyczny Fit My Day to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą oszczędzić czas i pieniądze. Diety pudełkowe to idealny sposób na zdrowe odżywianie, który zapewnia zbilansowaną dietę i wygodę – wszystkie pudełka, bogate w składniki odżywcze są dostarczane pod wskazany adres. Co więcej, nie musisz tracić czasu na zakupy czy gotowanie – wszystkie potrawy są gotowe do spożycia. Możesz skorzystać z naszych usług w Jarocinie oraz w ponad 4000 innych miast w Polsce. 

Dopasuj dietę do swojego stylu życia – różnorodne diety dla każdego

Catering dietetyczny Fit My Day to idealna opcja dla osób, które chcą dobrać dietę do swojego stylu życia. Przygotowujemy diety dla wegetarian, wegan, sportowców, dzieci, osób stosujących dietę ketogeniczną, post przerywany czy osób z chorobami, takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia czy nietolerancja laktozy. Każda dieta jest opracowywane przez dietetyka klinicznego, a posiłki są przygotowywane z wysokiej jakości, świeżych produktów

Sprawdź naszą ofertę!

Skorzystaj z usługi cateringu dietetycznego Fit My Day i zamawiaj jakościowe, pyszne dania jak w restauracjach. Postaw na zdrowie i wygodę – zaoszczędź czas i pieniądze, a my zajmiemy się resztą. Catering dietetyczny Fit My Day to Twoje zdrowie w Twoim domu!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta BISTRO – Restauracyjna jakość, zbilansowana przez dietetyków, codziennie pod Twoimi drzwiami i na twoim talerzu.
Wszystko to za sprawą odpowiednio wyselekcjonowanych dań, które znasz z kart najpopularniejszych restauracji.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta FIT* jest standardową dietą dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać. Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Sprawdzi się przy niskiej lub umiarkowanej aktywności fizycznej.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Dieta HYPO HASHIMOTO

Dieta przeciwzapalna dla osób zmagających się z chorobami tarczycy.
Postaw na zdrowie bez rezygnacji ze smaku!
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta KETO* jest dietą ketogeniczną. Wysoka zawartość tłuszczu (75-80%!) to gwarant sytości. Dieta ta bazuje na wykorzystaniu tłuszczy (nie węglowodanów) jako głównego składnika energetycznego diety. Fantastycznie reguluje poziom insuliny i ochotę na słodycze. Składa się z 4 posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu i kolacji. Opiera się głównie na posiłkach mięsnych, rybnych i jajecznych z dodatkiem warzyw, czasem znajdziesz też w niej keto-słodkości 😉 Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal.
Rozkład makroskładników: T: 65-80%, B: 15-25%, W: 5-15%.

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.