Catering dietetyczny Gliwice

Wybierz smaczne i zdrowe dania od FitMyDay w Gliwicach!

Wiele osób mieszkających w Gliwicach wybiera usługę cateringu dietetycznego od FitMyDay. Dostarczamy diety pudełkowe między innymi do domów i biur, dzięki czemu oszczędzasz czas na zakupy, przygotowanie posiłków i mycie naczyń. Dodatkowo, udostępniamy kalkulator kalorii, który pozwala wybrać odpowiednią kaloryczność diety, dzięki czemu możesz być pewien, że zamówione posiłki będą dopasowane do Twojego stylu życia. Diety pudełkowe są przygotowywane przez dietetyków klinicznych, tak więc masz pewność, że wszystkie składniki są odpowiednio dobrane, zbilansowane i zgodne z Twoimi potrzebami dietetycznymi. Oferta FitMyDay obejmuje także dietę z wyborem menu, dzięki czemu możesz wybrać posiłki, które najbardziej Ci smakują

Zamawiaj dania dietetyczne z FitMyDay w Gliwicach!

W FitMyDay mamy wiele różnych, smacznych propozycji, takich jak: wegetariańskie, wegańskie, sportowe, dla dzieci, keto, czy post przerywany. Oferta obejmuje także diety dla osób z chorobami, takimi jak insulinooporność, cukrzyca, Hashimoto czy nietolerancja glutenu lub laktozy. Nasze posiłki są zawsze przygotowane z najwyższej jakości świeżych produktów, dzięki czemu możesz być pewien, że są doskonałe w smaku. FitMyDay dostarcza diety pudełkowe do Gliwic i okolic oraz do ponad 3500 miast w Polsce! 

Zaoszczędź czas i kupuj jakościowe diety z FitMyDay w Gliwicach!

Dzięki ofercie cateringu dietetycznego FitMyDay możesz cieszyć się pysznymi posiłkami, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Nasza dieta pudełkowa, która dostarcza wszystkie niezbędne składniki.  U nas możesz wybrać posiłki, które najbardziej Ci smakują, a każde danie zostanie przygotowane przez dietetyka klinicznego. Wybierz diety pudełkowe z FitMyDay w Gliwicach i okolicach i ciesz się dobrymi i zdrowymi posiłkami! 

Zamawiaj diety pudełkowe z FitMyDay w Gliwicach i okolicach, aby cieszyć się dobrymi i zdrowymi posiłkami! Dzięki naszej ofercie cateringowej zaoszczędzisz czas i pieniądze, a przy tym zadbasz o swoje zdrowie. 

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta FIT* jest standardową dietą dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać. Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Sprawdzi się przy niskiej lub umiarkowanej aktywności fizycznej.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Dieta Z WYBOREM MENU

Masz ochotę na samodzielny wybór posiłków? Wybieraj z minimum 35 posiłków dziennie i jedz tylko to, co lubisz!

Wolisz wytrawne dania zamiast słodkich? Masz ochotę na wybór czy zmianę obiadu? A może zamiast śniadania chętnie zjesz kolację? Dowolnie modyfikuj swoje menu, tak jak w danym dniu Ci pasuje!

Dieta dla dzieci to pięć zbilansowanych posiłków na cały dzień! Są one skomponowane z produktów zawierających wszystkie składniki potrzebne do prawidłowego rozwoju młodego organizmu. W zależności od wybranej kaloryczności dieta umożliwi zdrowe odżywianie lub redukcję masy ciała.

Bez dodatku cukru, nadmiaru soli, konserwantów czy wzmacniaczy smaku. Sprawdzi się na talerzach zarówno kilkuletnich dzieci, jak i kilkunastoletniej młodzieży. Każde danie jest zdrowe, dietetyczne, a przede wszystkim smaczne.

Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%.

Dieta BISTRO – Restauracyjna jakość, zbilansowana przez dietetyków, codziennie pod Twoimi drzwiami i na twoim talerzu.
Wszystko to za sprawą odpowiednio wyselekcjonowanych dań, które znasz z kart najpopularniejszych restauracji.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.