Catering dietetyczny Gliwice

Wybierz smaczne i zdrowe dania od FitMyDay w Gliwicach!

Wiele osób mieszkających w Gliwicach wybiera usługę cateringu dietetycznego od FitMyDay. Dostarczamy diety pudełkowe między innymi do domów i biur, dzięki czemu oszczędzasz czas na zakupy, przygotowanie posiłków i mycie naczyń. Dodatkowo, udostępniamy kalkulator kalorii, który pozwala wybrać odpowiednią kaloryczność diety, dzięki czemu możesz być pewien, że zamówione posiłki będą dopasowane do Twojego stylu życia. Diety pudełkowe są przygotowywane przez dietetyków klinicznych, tak więc masz pewność, że wszystkie składniki są odpowiednio dobrane, zbilansowane i zgodne z Twoimi potrzebami dietetycznymi. Oferta FitMyDay obejmuje także dietę z wyborem menu, dzięki czemu możesz wybrać posiłki, które najbardziej Ci smakują

Zamawiaj dania dietetyczne z FitMyDay w Gliwicach!

W FitMyDay mamy wiele różnych, smacznych propozycji, takich jak: wegetariańskie, wegańskie, sportowe, dla dzieci, keto, czy post przerywany. Oferta obejmuje także diety dla osób z chorobami, takimi jak insulinooporność, cukrzyca, Hashimoto czy nietolerancja glutenu lub laktozy. Nasze posiłki są zawsze przygotowane z najwyższej jakości świeżych produktów, dzięki czemu możesz być pewien, że są doskonałe w smaku. FitMyDay dostarcza diety pudełkowe do Gliwic i okolic oraz do ponad 3500 miast w Polsce! 

Zaoszczędź czas i kupuj jakościowe diety z FitMyDay w Gliwicach!

Dzięki ofercie cateringu dietetycznego FitMyDay możesz cieszyć się pysznymi posiłkami, oszczędzając przy tym czas i pieniądze. Nasza dieta pudełkowa, która dostarcza wszystkie niezbędne składniki.  U nas możesz wybrać posiłki, które najbardziej Ci smakują, a każde danie zostanie przygotowane przez dietetyka klinicznego. Wybierz diety pudełkowe z FitMyDay w Gliwicach i okolicach i ciesz się dobrymi i zdrowymi posiłkami! 

Zamawiaj diety pudełkowe z FitMyDay w Gliwicach i okolicach, aby cieszyć się dobrymi i zdrowymi posiłkami! Dzięki naszej ofercie cateringowej zaoszczędzisz czas i pieniądze, a przy tym zadbasz o swoje zdrowie. 

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta FIT* jest standardową dietą dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać. Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Sprawdzi się przy niskiej lub umiarkowanej aktywności fizycznej.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Dieta ACTIVE* ze względu na wyższą kaloryczność jest dietą dla osób aktywnych fizycznie, ale także dla chcących zdrowo przytyć. Dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Idealna dla osób, które chcą zbudować masę mięśniową, czy zapewnić sobie odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne przy dużej objętości treningowej.
Rozkład makroskładników: W: 45-55%, B: 23-35%, T: 30-40%

Dieta VEGE + FISH

Dieta VEGE + FISH* jest dietą bez mięsa, ale zawierającą jaja, produkty mleczne oraz ryby i owoce morza (semiwegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych od 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Dieta INTERMITTENT FASTING

Dieta INTERMITTENT FASTING* jest dietą dla osób stosujących post przerywany. Otrzymujesz 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolację) do spożycia w ciągu okna żywieniowego. Stosowanie okresowych postów naprzemiennie z oknami żywieniowymi pozwala szybko osiągnąć hollywoodzkie efekty. Podczas okresu postu możesz pić niesłodzone napoje.
Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.