Catering dietetyczny Gdynia

Catering dietetyczny w Gdyni – szybka i wygodna dostawa z FitMyDay

FitMyDay oferuje szybką i wygodną dostawę cateringu dietetycznego do domu, biura lub dowolnego miejsca w Gdyni i jej okolicach. Możesz łatwo wybrać odpowiednią dla Ciebie dietę, dopasowaną do Twojego stylu życia. Korzystaj z naszej aplikacji z kalkulatorem kalorii i wybierz dostosowaną do Twoich potrzeb kaloryczność jedzenia. Dostarczymy Ci doskonałe w smaku i jakościowe dania, takie jak w restauracjach, prosto do Twojego domu lub biura.

Dla osób, które chcą mieć pewność, że ich posiłki będą zdrowe i odpowiednio zbilansowane, nasza oferta cateringu dietetycznego w Gdyni jest idealna. Wszystkie diety są przygotowywane przez dietetyków klinicznych, aby zapewnić, że posiłki będą zgodne z Twoimi potrzebami i będą zawierać odpowiednie składniki odżywcze. W naszym menu znajdziesz wybór pysznych dań, dzięki czemu nie będziesz musiał rezygnować ze smaku, aby zachować zdrowy i zbilansowany styl odżywiania.

Dieta pudełkowa w Gdyni – ułatwia życie i oszczędza Twój czas

Korzystanie z diet pudełkowych w Gdyni jest dużym ułatwieniem w codziennym życiu. FitMyDay oferuje dietę pudełkową, dzięki której codzienne zdrowe odżywianie stanie się dużo łatwiejsze i wygodniejsze. Posiłki są dostarczane prosto pod Twoje drzwi, a Ty nie musisz martwić się o zakupy, przygotowanie posiłków  i pilnowanie kalorii. Oszczędzasz czas i energię, dzięki czemu możesz skupić się na innych zajęciach. 

Nasza oferta diety pudełkowej w Gdyni jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi ceniących zdrową, zbilansowaną dietę. Posiłki są przygotowywane przez naszych ekspertów i dostarczane do Twojego domu lub biura w umówionym czasie.

Catering dietetyczny FitMyDay – dostosowany do Twoich potrzeb

FitMyDay oferuje catering dietetyczny dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy szeroki wybór dań dla wegetarian, wegan, sportowców, dzieci, osób z cukrzycą, insulinoopornością, Hashimoto, celiakią i nietolerancją laktozy. Wybierz dietę dopasowaną do Twojego stylu życia i zamów ją z naszej strony internetowej fitmyday.pl. 

Korzystając z naszej oferty, możesz zacząć jeść zdrowe i zbilansowane posiłki. Dzięki naszej ofercie cateringowej w Gdyni będziesz jeść smacznie i wygodnie, utrzymując dobre samopoczucie. Odwiedź naszą stronę internetową i zamów catering dietetyczny FitMyDay!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta KETO* jest dietą ketogeniczną. Wysoka zawartość tłuszczu (75-80%!) to gwarant sytości. Dieta ta bazuje na wykorzystaniu tłuszczy (nie węglowodanów) jako głównego składnika energetycznego diety. Fantastycznie reguluje poziom insuliny i ochotę na słodycze. Składa się z 4 posiłków: śniadania, II śniadania, obiadu i kolacji. Opiera się głównie na posiłkach mięsnych, rybnych i jajecznych z dodatkiem warzyw, czasem znajdziesz też w niej keto-słodkości 😉 Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal.
Rozkład makroskładników: T: 65-80%, B: 15-25%, W: 5-15%.

Dieta LOW CARB to sposób odżywiania, polegający na ograniczeniu spożycia węglowodanów. W zamian w diecie zwiększa się podaż białka i tłuszczów.
Dieta Low Carb jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą schudnąć lub ograniczyć spożycie węglowodanów.

Rozkład makroskładników: W: 15%, B: 20%, T: 65%

Dieta - INTERMITTENT FASTING VEGE

Dieta INTERMITTENT FASTING VEGE jest dietą dla osób stosujących dietę wegetariańską i post przerywany.
Menu bez mięsa i ryb, ale zawierające jaja i produkty mleczne (laktoowowegetariańskie).
Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%

Dieta FIT* jest standardową dietą dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać. Jest dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Sprawdzi się przy niskiej lub umiarkowanej aktywności fizycznej.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.