Catering dietetyczny Bydgoszcz

Dlaczego warto zamówić catering dietetyczny FitMyDay w Bydgoszczy?

FitMyDay to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie. Catering dietetyczny to przede wszystkim oszczędność czasu, gdyż nie musisz spędzać godzin w kuchni, aby przygotować smaczne i zdrowe posiłki. Ponadto diety są przygotowywane przez dietetyków klinicznych, dzięki czemu są dopasowane do wymagań zdrowotnych i stylu życia każdego klienta. Atutem jest również możliwość wyboru kaloryczności diety za pomocą kalkulatora kalorii, dzięki czemu każdy może zamówić odpowiednie posiłki dla siebie. Nasza firma oferuje dostawę do wszystkich miejsc w Bydgoszczy i w jej okolicach, jak również do ponad 3500 innych miast w Polsce. 

Jakie diety są dostępne w cateringu dietetycznym FitMyDay?

Jeśli chodzi o diety, to nasza firma ma ofertę dostosowaną do każdego stylu życia – wegetarianin, weganin, sportowiec, a nawet dziecko znajdą u nas pyszne propozycje dla siebie. Mamy diety keto, post przerywany, a także propozycje dla osób z różnymi chorobami takimi jak cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia (nietolerancja glutenu) czy nietolerancja laktozy. Nasze dania są nie tylko zdrowe, ale także wyróżniające się smakiem – zawsze przygotowujemy je ze świeżych produktów. Dodatkowo oferujemy wybór menu, który pozwala klientom dobrać odpowiednie dla siebie posiłki. 

Dlaczego warto skorzystać z cateringu dietetycznego FitMyDay?

FitMyDay to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie i dobrze zjeść, ale nie lubią lub nie potrafią gotować. Dzięki naszym dietom pudełkowym nie musisz martwić się o zdrowie, a także o jakość czy smak swoich posiłków. Nasze dania są przygotowywane przez doświadczonych kucharzy, a dostarczane są zawsze na czas. Ponadto oferujemy dostawę do domu, biura lub dowolny podany adres w Bydgoszczy i ponad 3500 innych miast w Polsce. Nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty – zamów catering dietetyczny FitMyDay już dziś i ciesz się dobrymi i zdrowymi posiłkami!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta VEGE + FISH

Dieta VEGE + FISH* jest dietą bez mięsa, ale zawierającą jaja, produkty mleczne oraz ryby i owoce morza (semiwegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych od 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Dieta WEGAN jest dietą wegańską, bez produktów pochodzenia zwierzęcego.
100% roślin - bez utraty smaku!
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-40%

Dieta ENJOY to idealnie zbilansowane menu w pięciu posiłkach, codziennie w Twoim domu!
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta VEGE* jest dietą bez mięsa i ryb, ale zawierającą jaja i produkty mleczne (laktoowowegetariańska). Dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Odpowiednia dla osób, które chcą obniżyć masę ciała lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 12-20%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.