Catering dietetyczny Bielany Wrocławskie

Dania jak w restauracjach w Bielanach Wrocławskich – usługa cateringu dietetycznego Fit My Day

Usługa cateringu dietetycznego Fit My Day to doskonała alternatywa dla tradycyjnego gotowania. Dzięki niej w Bielanach Wrocławskich możesz cieszyć się smacznymi, jakościowymi i pysznymi posiłkami, jak w restauracjach. Wystarczy, że zapoznasz się z ofertą naszej firmy i zamówisz pudełka z dietą, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Nieważne, czy jesteś wegetarianinem, weganinem, sportowcem, czy też masz jakąś chorobę, jak np. cukrzycę, insulinooporność, Hashimoto, czy też nietolerancję laktozy lub glutenu – w naszej ofercie znajdziesz odpowiednią dla siebie dietę. Dostarczamy posiłki do Bielan Wrocławskich i okolicznych miejscowości, jak również do ponad 3500 innych miast w Polsce.

Zalety diety pudełkowej – oszczędność czasu i zdrowia

Korzystanie z usługi cateringu dietetycznego Fit My Day to oszczędność czasu i zdrowia. Przez cały tydzień nie musisz przygotowywać posiłków. Wystarczy, że określisz swoje potrzeby żywieniowe i zamówisz dania, dopasowane do swojego stylu życia. Nie musisz już wybierać i kupować składników, marnować czasu na ich przygotowanie i gotowanie. Wszystkie potrzebne składniki odżywcze są w naszych pudełkach. Dzięki temu masz czas na to, co lubisz, np. na czytanie książek, uprawianie sportu, wyjście do kina lub spotkanie ze znajomymi.

Dopasuj dietę do swojego stylu życia – Fit My Day

Usługa cateringu dietetycznego Fit My Day to możliwość dopasowania diety do Twoich potrzeb. W zależności od Twoich wyborów możesz wybrać pudełka z dostosowaną do Twojego organizmu dietą. Niezależnie od tego, czy jesteś wegetarianinem, weganinem, sportowcem, czy też zmagasz się z różnymi chorobami. Dodatkowo, udostępniamy kalkulator kalorii, który pozwoli Ci wybrać odpowiednią kaloryczność diety. Przygotowujemy również diety dla dzieci.

Wybierz naszą dietę!

Jeśli szukasz smacznych i jakościowych posiłków, które są dostosowane do Twoich potrzeb, to usługa cateringu dietetycznego Fit My Day jest dla Ciebie. Zamów dietę pudełkową w Bielanach Wrocławskich i ciesz się oszczędnością czasu i zdrowiem. Zobacz naszą ofertę już teraz i sprawdź, jakie diety są dostępne.

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta HYPO HASHIMOTO

Dieta przeciwzapalna dla osób zmagających się z chorobami tarczycy.
Postaw na zdrowie bez rezygnacji ze smaku!
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta ACTIVE* ze względu na wyższą kaloryczność jest dietą dla osób aktywnych fizycznie, ale także dla chcących zdrowo przytyć. Dostępna w wariantach kalorycznych 1250, 1500, 1750, 2000, 2500, 3000 kcal. Idealna dla osób, które chcą zbudować masę mięśniową, czy zapewnić sobie odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne przy dużej objętości treningowej.
Rozkład makroskładników: W: 45-55%, B: 23-35%, T: 30-40%

Dieta BISTRO – Restauracyjna jakość, zbilansowana przez dietetyków, codziennie pod Twoimi drzwiami i na twoim talerzu.
Wszystko to za sprawą odpowiednio wyselekcjonowanych dań, które znasz z kart najpopularniejszych restauracji.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta NO LACTOSE & LESS GLUTEN

Nowa wariacja naszego najpyszniejszego FIT menu.
Dla tych, którzy nie lubią się z glutenem i laktozą. A powodów tej antypatii może być wiele: nietolerancje, alergie czy choroby autoimmunologiczne, np. Hashimoto.
Rozkład makroskładników: W: 40-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.