Catering dietetyczny Bielany Wrocławskie

Dania jak w restauracjach w Bielanach Wrocławskich – usługa cateringu dietetycznego Fit My Day

Usługa cateringu dietetycznego Fit My Day to doskonała alternatywa dla tradycyjnego gotowania. Dzięki niej w Bielanach Wrocławskich możesz cieszyć się smacznymi, jakościowymi i pysznymi posiłkami, jak w restauracjach. Wystarczy, że zapoznasz się z ofertą naszej firmy i zamówisz pudełka z dietą, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Nieważne, czy jesteś wegetarianinem, weganinem, sportowcem, czy też masz jakąś chorobę, jak np. cukrzycę, insulinooporność, Hashimoto, czy też nietolerancję laktozy lub glutenu – w naszej ofercie znajdziesz odpowiednią dla siebie dietę. Dostarczamy posiłki do Bielan Wrocławskich i okolicznych miejscowości, jak również do ponad 3500 innych miast w Polsce.

Zalety diety pudełkowej – oszczędność czasu i zdrowia

Korzystanie z usługi cateringu dietetycznego Fit My Day to oszczędność czasu i zdrowia. Przez cały tydzień nie musisz przygotowywać posiłków. Wystarczy, że określisz swoje potrzeby żywieniowe i zamówisz dania, dopasowane do swojego stylu życia. Nie musisz już wybierać i kupować składników, marnować czasu na ich przygotowanie i gotowanie. Wszystkie potrzebne składniki odżywcze są w naszych pudełkach. Dzięki temu masz czas na to, co lubisz, np. na czytanie książek, uprawianie sportu, wyjście do kina lub spotkanie ze znajomymi.

Dopasuj dietę do swojego stylu życia – Fit My Day

Usługa cateringu dietetycznego Fit My Day to możliwość dopasowania diety do Twoich potrzeb. W zależności od Twoich wyborów możesz wybrać pudełka z dostosowaną do Twojego organizmu dietą. Niezależnie od tego, czy jesteś wegetarianinem, weganinem, sportowcem, czy też zmagasz się z różnymi chorobami. Dodatkowo, udostępniamy kalkulator kalorii, który pozwoli Ci wybrać odpowiednią kaloryczność diety. Przygotowujemy również diety dla dzieci.

Wybierz naszą dietę!

Jeśli szukasz smacznych i jakościowych posiłków, które są dostosowane do Twoich potrzeb, to usługa cateringu dietetycznego Fit My Day jest dla Ciebie. Zamów dietę pudełkową w Bielanach Wrocławskich i ciesz się oszczędnością czasu i zdrowiem. Zobacz naszą ofertę już teraz i sprawdź, jakie diety są dostępne.

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta FIT & DRY* Nie zawiera słodkich posiłków. Idealna dla osób, które wolą wytrawne dania lub ze względów zdrowotnych (np. cukrzyca) ograniczają słodkości. W zależności od wybranej kaloryczności pozwoli zredukować masę ciała, zbudować tkankę mięśniową lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Dieta ENJOY to idealnie zbilansowane menu w pięciu posiłkach, codziennie w Twoim domu!
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-25%, T: 25-35%

Dieta INTERMITTENT FASTING

Dieta INTERMITTENT FASTING* jest dietą dla osób stosujących post przerywany. Otrzymujesz 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolację) do spożycia w ciągu okna żywieniowego. Stosowanie okresowych postów naprzemiennie z oknami żywieniowymi pozwala szybko osiągnąć hollywoodzkie efekty. Podczas okresu postu możesz pić niesłodzone napoje.
Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%

Dieta dla dzieci to pięć zbilansowanych posiłków na cały dzień! Są one skomponowane z produktów zawierających wszystkie składniki potrzebne do prawidłowego rozwoju młodego organizmu. W zależności od wybranej kaloryczności dieta umożliwi zdrowe odżywianie lub redukcję masy ciała.

Bez dodatku cukru, nadmiaru soli, konserwantów czy wzmacniaczy smaku. Sprawdzi się na talerzach zarówno kilkuletnich dzieci, jak i kilkunastoletniej młodzieży. Każde danie jest zdrowe, dietetyczne, a przede wszystkim smaczne.

Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%.

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.