Catering dietetyczny Białystok

FitMyDay – catering dietetyczny na miarę Twoich potrzeb

Catering dietetyczny to świetny sposób na zdrową i dobrą dietę. Firma FitMyDay oferuje swoje usługi w ponad 3500 miast w Polsce, w tym również w Białymstoku i jego okolicach. Diety pudełkowe to oszczędność czasu, pyszne i jakościowe posiłki przygotowywane przez dietetyków klinicznych, które możemy dostarczyć do Twojego domu, biura lub pod wybrany przez Ciebie adres. 

Dbając o jakość i bezpieczeństwo żywności, oferujemy dania jak w restauracjach, zawsze przygotowywane ze świeżych produktów. Dzięki wygodnemu kalkulatorowi kalorii możesz wybrać odpowiednią dla siebie kaloryczność diety. Menu jest tak skomponowane, że dopasowane jest do Twojego stylu życia. Mamy propozycje, którymi zachwyci się wegetarianin, weganin, sportowiec, dziecko, a także osoby z chorobami, takimi jak: cukrzyca, insulinooporność, Hashimoto, celiakia oraz nietolerancja laktozy.

Catering dietetyczny FitMyDay – oszczędność czasu i wygoda

Zamawiając diety pudełkowe od FitMyDay, nie musisz już tracić czasu na stanie w kolejkach do sklepów, robienie zakupów i gotowanie. Diety są dostarczane pod wskazany przez Ciebie adres np. do domu lub biura. 

Dzięki menu, które jest dopasowane do Twojego stylu życia, możesz zamówić posiłki, które są w dobrze zbilansowane i skomponowane przez dietetyków klinicznych. Zespół FitMyDay gwarantuje wysoką jakość dostarczanych posiłków.

FitMyDay – zdrowa i smaczna dieta pudełkowa

FitMyDay to nie tylko oszczędność czasu, ale przede wszystkim zdrowa i pyszna dieta pudełkowa. Dzięki wygodnemu kalkulatorowi kalorii możesz wybrać odpowiednią dla siebie kaloryczność diety. 

Wybierz FitMyDay

Catering dietetyczny FitMyDay to szansa na zdrowie poprzez pełną smaku dietę, która dostarczana jest do Twojego domu czy biura. Zamów teraz i ciesz się wysokojakościowymi i doskonałymi w smaku posiłkami!

Poznaj nasze wyjątkowe diety

Dieta FIT & DRY* Nie zawiera słodkich posiłków. Idealna dla osób, które wolą wytrawne dania lub ze względów zdrowotnych (np. cukrzyca) ograniczają słodkości. W zależności od wybranej kaloryczności pozwoli zredukować masę ciała, zbudować tkankę mięśniową lub po prostu zdrowo się odżywiać.
Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 20-30%, T: 20-30%

Dieta FODMAP, a dokładnie dieta low-FODMAP to sposób żywienia zawierający mało sacharydów, które fermentują. Mowa tutaj głównie o oligo-, di- i monosacharydach, jak również poliolach, w których jest jak najmniej węglowodanów, w tym głównie cukrów prostych.

Rozkład makroskładników: W: 45-60%, B: 15-20%,T: 25-35%

Dieta - INTERMITTENT FASTING VEGE

Dieta INTERMITTENT FASTING VEGE jest dietą dla osób stosujących dietę wegetariańską i post przerywany.
Menu bez mięsa i ryb, ale zawierające jaja i produkty mleczne (laktoowowegetariańskie).
Rozkład makroskładników: W: 40-50%, B: 15-20%, T: 30-40%

Dieta LOW CARB to sposób odżywiania, polegający na ograniczeniu spożycia węglowodanów. W zamian w diecie zwiększa się podaż białka i tłuszczów.
Dieta Low Carb jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą schudnąć lub ograniczyć spożycie węglowodanów.

Rozkład makroskładników: W: 15%, B: 20%, T: 65%

Potrzebujesz więcej? poznaj wszystkie nasze diety.